Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA praca

Boguchwała

Od momentu naszego założenia w 1939 roku, ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA prężnie rozwijają się, by dziś móc z dumą stanąć na czele polskiego rynku producentów izolatorów porcelanowych i kompozytowych. Nasza historia jest świadectwem nieustającego dążenia do doskonałości, innowacji i adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych. Od pierwszych kroków w Boguchwale, przez rozbudowę i upaństwowienie, aż po prywatyzację i ekspansję międzynarodową, każdy etap naszej działalności przyczynił się do ukształtowania ZAPEL jako lidera w branży.

Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy izolatorów, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Nasze produkty, w tym izolatory liniowe, stacyjne oraz aparatowe, są nie tylko efektem zaawansowanej wiedzy technicznej, ale także naszego zaangażowania w dostarczanie rozwiązań na indywidualne zamówienia. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze ceramiczne wkłady kominowe zdobywają uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko hasła marketingowe, ale rzeczywistość, którą codziennie tworzymy. Stosowanie najwyższej klasy materiałów, detali i półwyrobów, a także ciągła automatyzacja i komputeryzacja procesów produkcyjnych pozwalają nam na utrzymanie konkurencyjności i spełnianie wymagań norm krajowych, zagranicznych oraz międzynarodowych. Potwierdzeniem naszego zaangażowania w jakość są certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, które świadczą o naszym profesjonalizmie i trosce o środowisko.

Rozumiemy, że innowacje to klucz do przyszłości, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych produktów. Nasze osłony ceramiczne na ultrawysokie napięcia do 1100 kV to przykład naszych możliwości technologicznych i inżynierskich. Dzięki najnowocześniejszym maszynom i urządzeniom jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Nasza obecność na międzynarodowych rynkach i targach, takich jak 33 Targi Saudi Build 2023, świadczy o globalnym zasięgu i uznaniu dla marki ZAPEL. Jesteśmy dumni, że nasze produkty przekraczają granice, a nasze rozwiązania są doceniane na całym świecie.

W ZAPEL wierzymy, że sukces buduje się na solidnych fundamentach. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale również przyczyniają się do rozwoju bezpiecznej i efektywnej infrastruktury energetycznej. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów.

ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł wytwórstwo / rzemiosło energetyka / energia odnawialna sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia

Oferty pracy ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Radymno
  3. Rzeszów
  4. Warszawa
  5. Bielsko-Biała
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁADY PORCELANY ELEKTROTECHNICZNEJ ZAPEL SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Księgowy/księgowa

    • Boguchwała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kontrola i księgowanie w module księgowość dokumentów, uzgadnianie salda kont, rozliczanie zakupu, uzgadnianie stanu na magazynach oraz rozliczanie inwentaryzacji, sporządzanie i uzgadnianie rejestrów VAT dotyczących zakupów, uzgadnianie nakładów inwestycyjnych dla potrzeb sprawozdawczości, prowadzenie ewidencji środków trwałych w module środki trwałe oraz sporządzanie wydruków dotyczących: amortyzacji środków trwałych, umorzenia środków trwałych, stanu środków trwałych w komórkach organizacyjnych, sporządzanie deklaracji podatku w zakresie podatku od nieruchomości, księgowanie list płac w module księgowość

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: bardzo dobra znajomość systemu CDN-XL,produkcji COMARCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Boguchwale