Czy to Twoja firma?

INFRACORR sp. z o.o. praca

Niestępowo

Z dumą patrzymy wstecz na ponad trzy dekady innowacji i zaangażowania w sektorze ciepłownictwa, ogrzewania i gazownictwa. Jesteśmy Infracorr, i nasza historia to przede wszystkim historia ciągłego dążenia do doskonałości w dostarczaniu nowoczesnych technologii, urządzeń i usług, które wspierają codzienne życie i przemysł.

Nasza siedziba mieści się w sercu Parku Technologicznego Niestępowo, gdzie nasze obiekty biurowo-produkcyjne i szkoleniowe tętnią życiem, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Specjalizujemy się w systemach ciepłowniczych, węzłach cieplnych, kotłowniach, automatyce oraz sieciach preizolowanych, które są kwintesencją naszej oferty.

W INFRACORR wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy inwestują w zrównoważoną energię. Dlatego z dumą rozwijamy nasz niezależny energetycznie system – "wyspę energetyczną". To kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie wiatrową elektrownię, kogenerację gazową, energię słoneczną z fotowoltaiki oraz pompy ciepła, wszystko sterowane zaawansowanym systemem BMS. To nasz sposób na przyczynianie się do tworzenia czystej i efektywnej przyszłości energetycznej.

Nasze Laboratorium Generacji Rozproszonej to serce naszej działalności badawczo-rozwojowej. To tutaj prowadzimy badania wdrożeniowe i pilotażowe, które pozwalają nam nie tylko śledzić najnowsze trendy, ale także wyznaczać nowe kierunki w branży.

Zajmujemy się również organizacją procesów budowlanych, wdrażaniem na rynek najnowszych technologii oraz projektowaniem i realizacją sieci ciepłowniczych. Nasze wsparcie techniczne dla preizolowanych sieci cieplnych, systemów magnetycznego uzdatniania wody czy węzłów cieplnych jest zawsze na najwyższym poziomie, bo wiemy, jak ważne jest zapewnienie niezawodności i efektywności w każdym aspekcie naszej pracy.

W INFRACORR łączymy tradycję z nowoczesnością, doświadczenie z innowacją. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas to, co przed nami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej ciągle rozwijającej się rodziny zadowolonych klientów i partnerów. Razem możemy tworzyć lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość.

Oferty pracy INFRACORR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INFRACORR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INFRACORR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
INFRACORR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca INFRACORR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sieci ciepłowniczych

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Udział w procesach związanych z budową sieci ciepłowniczych preizolowanych w tym pracach projektowych, obrót materiałami preizolowanymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość programów do projektowania typu CAD [Umiejętność 1] : bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office [Inne] : Dodatkowym atutem będzie: • doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania lub realizacji inwestycji • znajomość procedur przetargowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Niestępowie