GRAN, Grzegorz Niewiński

Czy to Twoja firma?

GRAN, Grzegorz Niewiński praca

Wrocław

Witaj! Nazywam się Grzegorz Niewiński i jestem założycielem firmy "Gran", która od 2011 roku z pasją i zaangażowaniem rozwija się na wrocławskim rynku. Nasza działalność skupia się na handlu hurtowym i detalicznym, a specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej sprzętu sportowego w wyspecjalizowanych sklepach. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom produkty, które wspierają ich aktywny tryb życia i pasje.

Nasza oferta to nie tylko sprzęt sportowy. Rozumiemy, jak różnorodne są potrzeby naszych klientów, dlatego rozszerzyliśmy nasze usługi o opiekę dzienną nad dziećmi, co pozwala rodzicom z pełnym zaufaniem powierzyć nam swoje największe skarby, podczas gdy oni mogą realizować swoje zawodowe obowiązki. Ponadto, oferujemy naprawę artykułów użytku osobistego i domowego, dbając o to, aby przedmioty, które są dla Was ważne, służyły jak najdłużej.

Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami, dlatego stawiamy na indywidualne podejście i profesjonalizm. Dążymy do tego, aby każdy, kto skorzysta z naszych usług, czuł się wysłuchany i zadowolony. W naszej pracy kierujemy się zasadami uczciwości i zaufania, co pozwala nam budować silną pozycję na rynku i cieszyć się lojalnością naszych klientów.

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom rynku i naszych klientów. Zawsze jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i otwarci na sugestie, które pomogą nam lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy więcej!

GRAN, Grzegorz Niewiński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GRAN, Grzegorz Niewiński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRAN, Grzegorz Niewiński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRAN, Grzegorz Niewiński

Dane rejestrowe

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bydgoszcz
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Głogów
  6. Pruszków
  7. Lublin
  8. Tychy
  9. Krotoszyn
  10. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca GRAN, Grzegorz Niewiński - oferty archiwalne

  • Serwisant rowerowy

    • 3 600-6 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Wykonywanie przeglądów,

      • Wymiana części i podzespołów,

      • Priorytetyzacja zadań,

      • Dbanie o porządek i czystość stanowiska pracy,

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość zagadnień serwisowych,

      • Umiejętność samodzielnej diagnozy oraz naprawy usterek,

      • Zaangażowanie w kontakcie z klientem w sprawach związanych z serwisem rowerów,

      • Komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi,

      • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełen etat,

      • Szkolenia ułatwiające wdrożenie się do pracy,

      • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w ramach wykonywanej pracy,

      • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia,

      • Premię miesięczną uzależnioną od obrotu w serwisie,

      • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiej ofercie sklepu,

      • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole,

      • Zniżki na nasze produkty,

Pracodawcy w Wrocławiu