Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ sp. z o.o. praca

Kamienna Góra

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumnym przewoźnikiem, który zaczynał swoją przygodę z transportem przewozowym już 1 lipca 1945 roku. Nasza historia to opowieść o przemianach, innowacjach i nieustannym dążeniu do doskonałości. W latach 90. XX wieku, w wyniku przekształceń, ukształtowaliśmy się w nowoczesną firmę, która dziś zatrudnia 150 wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy zespołem, który codziennie dba o to, aby nasi klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo.


Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, który obejmuje nie tylko transport towarowy i spedycję, ale również przewozy pasażerskie. Dzięki nowoczesnemu taborowi autobusowemu zapewniamy podróże na najwyższym poziomie, zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze usługi uzupełniają okręgowa stacja kontroli pojazdów, myjnia samochodowa, stacja paliw, usługi warsztatowe, serwis ogumienia oraz dozorowany parking, który jest dostępny dla naszych klientów przez całą dobę.

Misja, którą się kierujemy, to bezpieczny i godny przewóz osób. To założenie przyświeca nam każdego dnia i jest odzwierciedleniem naszych działań. Jesteśmy dumni z posiadanych certyfikatów, takich jak Certyfikat ZF, Certyfikat WABCO, Certyfikat Wiarygodności Gospodarczej, Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy oraz wyróżnienia Gazele Biznesu, które potwierdzają najwyższą jakość naszych usług.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, rozumiemy potrzeby naszych klientów i stawiamy na ciągły rozwój. Nasze usługi są zawsze dostosowane do wymagań rynku, a bezpieczeństwo i satysfakcja pasażerów to dla nas priorytet. Oferujemy również sprzedaż mieszkań, najwyższej jakości paliw, przeprowadzanie badań technicznych i serwisu ogumienia wszystkich rodzajów pojazdów mechanicznych.

Jesteśmy firmą, która ceni tradycję, ale jednocześnie nie boi się zmian i nowoczesnych rozwiązań. Nasza przyszłość jest tak samo ważna jak nasza historia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat ufają naszej marce. Razem możemy tworzyć bezpieczniejsze i bardziej komfortowe jutro w świecie transportu.

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Kamiennej Górze