Czy to Twoja firma?

DGM budowa sp z o.o. praca

Puck

Jesteśmy DGM budowa sp. z o.o., z siedzibą w malowniczym Pucku, gdzie od 2013 roku z pasją tworzymy infrastrukturę, która łączy ludzi i miejsca. Nasza specjalność to gazociągi przesyłowe i rozdzielcze, sieci światłowodowe oraz systemy wodno-kanalizacyjne. Jesteśmy dumni, że nasze usługi przyczyniają się do budowania nowoczesnego świata, w którym komunikacja i dostęp do zasobów są na wyciągnięcie ręki.


Nasza firma to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i zaangażowanie w realizację projektów. Rozumiemy, jak ważna jest jakość i niezawodność, dlatego zawsze stawiamy na profesjonalizm i rzetelność. Nasze zaplecze techniczne jest odpowiednio dostosowane do potrzeb rynku, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na wymagania naszych klientów.

Jesteśmy obecni nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej, co świadczy o naszym dynamicznym rozwoju i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci poza granicami kraju. Nasze usługi są synonimem solidności, a nasz zespół to grupa zaufanych i dobrze wyszkolonych specjalistów, którzy z wieloletnim doświadczeniem podchodzą do każdego zadania.

Choć nie mogę dzielić się szczegółami dotyczącymi naszych wartości i misji, to mogę zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów i społeczności, z którymi współpracujemy. Dążymy do tego, aby każdy projekt był realizowany z troską o szczegóły i z poszanowaniem dla środowiska.

W DGM budowa sp. z o.o. wiemy, że nasza praca ma znaczenie. Budujemy nie tylko infrastrukturę, ale także relacje, które są fundamentem każdego sukcesu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy więcej!

DGM budowa sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy DGM budowa sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DGM budowa sp z o.o.

Mapa DGM budowa sp z o.o.

Siedziba główna

DGM budowa sp z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DGM budowa sp z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Słupsk
  4. Poznań
  5. Zielona Góra
  6. Gdynia
  7. Bielsko-Biała
  8. Wrocław
  9. Biała Podlaska
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Pucku