Czy to Twoja firma?

BETA Magdalena Gałkowska praca

Bełżyce

W sercu malowniczego województwa lubelskiego, w Bełżycach, znajduje się nasza firma - BETA Magdalena Gałkowska. Jesteśmy dumni z naszego specjalistycznego wkładu w kształtowanie infrastruktury Polski, koncentrując się na usługach budowlano-remontowych, które są fundamentem dla rozwoju i bezpieczeństwa każdej społeczności.

Nasza pasja to budowa dróg i autostrad, a nasze usługi obejmują cały proces - od pierwszego kopnięcia łopaty po ostatnią warstwę asfaltu. Wierzymy, że każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego oferujemy również produkcję wyrobów budowlanych z betonu, które są nie tylko trwałe, ale i estetycznie dopasowane do otoczenia.

Rozumiemy, że każda budowa zaczyna się od solidnych podstaw, dlatego specjalizujemy się w przygotowaniu terenu pod budowę. Nasze doświadczenie w rozbiórce i burzeniu obiektów budowlanych pozwala nam na tworzenie przestrzeni gotowych do realizacji nowych, ambitnych projektów.

Dążymy do tego, by nasze prace wykończeniowe były synonimem jakości i estetyki. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się pozostałe roboty budowlane, które realizujemy z troską o każdy, nawet najmniejszy detal.

Rozumiejąc potrzeby rynku, poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż hurtową drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i dostęp do wysokiej jakości produktów w jednym miejscu.

Wspieramy również logistykę projektów budowlanych, oferując profesjonalny transport drogowy towarów. Nasze pojazdy są gotowe dostarczyć niezbędne materiały na każdą budowę, niezależnie od jej lokalizacji.

W BETA Magdalena Gałkowska wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, by dostarczać usługi, które przekraczają oczekiwania naszych klientów, dbając jednocześnie o środowisko naturalne i bezpieczeństwo na budowie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć przestrzeń, która będzie służyła pokoleniom.

BETA Magdalena Gałkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BETA Magdalena Gałkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BETA Magdalena Gałkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BETA Magdalena Gałkowska

Siedziba główna w Bełżycach

Praca BETA Magdalena Gałkowska - oferty archiwalne

  • Brukarz

    BETA Magdalena Gałkowska
    • Bełżyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      brukarstwo, roboty ogólnobudowlane

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bełżycach