Bank Spółdzielczy we Wschowie

Czy to Twoja firma?

Bank Spółdzielczy we Wschowie praca

Wschowa

Bank Spółdzielczy we Wschowie jest jednym z liderów wśród Banków Spółdzielczych w Polsce. Jako Bank uniwersalny z wyłącznie polskim kapitałem budujemy wiarygodne i długotrwałe relacje z naszymi klientami. Zatrudniamy ponad 200 osób w na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Bank Spółdzielczy we Wschowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse it (informatyka)

Oferty pracy Bank Spółdzielczy we Wschowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bank Spółdzielczy we Wschowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Prywatna opieka lekarska

Mapa Bank Spółdzielczy we Wschowie

Siedziba główna

Bank Spółdzielczy we Wschowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wschowa
  3. Warszawa
  4. Rawicz
  5. Wrocław
  6. Bielsko-Biała
  7. Kościerzyna
  8. Piła
  9. Slawa
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Bank Spółdzielczy we Wschowie - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta Biznesowego

    • Wschowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Obecnie poszukujemy do pracy w Oddziale Wschowa, Oddziale Leszno i Oddziale Przemęt osób na stanowisko:

      DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

      Miejsce pracy: Wschowa

      Miejsce pracy: Leszno

      Miejsce pracy: Przemęt

      Zakres obowiązków

      • doradztwo w zakresie produktów i usług bankowych,
      • pozyskiwanie nowych i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami Banku,
      • aktywną sprzedaż produktów bankowych oraz realizację określonych planów sprzedażowych,
      • kompleksowa obsługę klientów,
      • budowanie pozytywnego wizerunku Banku.

      Wymagania

      • doświadczenia w sektorze bankowości lub innych instytucjach finansowych,
      • zdolności sprzedażowych i analitycznych,
      • umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów,
      • pozytywnego nastawienia do pracy z klientem,
      • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole,
      • wysokiej kultury osobistej, zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
      • nastawienie na realizację celów,
      • dobrej organizacji czasu pracy,
      • wykształcenie ekonomiczne - mile widziane.

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w dynamicznie rozwijającym się Banku,
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
      • system zarządzania sprzyjający osiąganiu wyznaczonych celów,
      • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
      • uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Bank,
      • dodatkowe świadczenia socjalne,
      • Pracowniczy Program Emerytalny.

Pracodawcy w Wschowej