Ekosystem Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Ekosystem Sp. z o.o. praca

Wrocław

Nazywamy się Ekosystem i jesteśmy dumnymi mieszkańcami pięknego Wrocławia. Od 2012 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, z zaangażowaniem dbamy o zdrowie, edukację, kulturę oraz środowisko naturalne, które jest naszym wspólnym dobrem.

Nasza praca koncentruje się na zarządzaniu usługami społecznymi, które są niezbędne dla dobrobytu każdego społeczeństwa. Zajmujemy się nie tylko opieką zdrowotną, edukacją i kulturą, ale także szeroko rozumianą gospodarką odpadami. To właśnie w tym obszarze wykazujemy się szczególną troską o detale – od zbierania odpadów, przez ich obróbkę i usuwanie, aż po demontaż wyrobów zużytych i odzysk surowców. Działamy również w zakresie rekultywacji terenów oraz sprzedaży hurtowej odpadów i złomu.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w produkcję nawozów i związków azotowych, które wspierają rolnictwo i przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju. Nasze działania opierają się na solidnych fundamentach finansowych, co potwierdza nasz kapitał zakładowy.

Chociaż nasze dane osobowe nie przekraczają granic kraju, nasze działania mają globalny wpływ na poprawę jakości życia i ochronę środowiska. Jesteśmy lokalnym liderem z globalną wizją.

W Ekosystemie wierzymy, że odpowiedzialne zarządzanie odpadami i dbałość o społeczne usługi to nie tylko nasz obowiązek, ale i przywilej. Dzięki naszemu zaangażowaniu, każdego dnia przyczyniamy się do budowania lepszego jutra dla nas wszystkich. Zapraszamy Cię do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy, tak jak my, wierzą w siłę odpowiedzialnego działania.

Ekosystem Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa media / pr / reklama / marketing edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Ekosystem Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ekosystem Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Mapa Ekosystem Sp. z o.o.

Siedziba główna

Ekosystem Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Poznań
  5. Pruszków
  6. Czechowice-Dziedzice
  7. Łódź
  8. Grudziądz
  9. Bochnia
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ekosystem Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Ekosystem Sp. z o.o. odpowiada za realizację zadań o charakterze użyteczności publicznej w zakresie utrzymania czystości i porządku oraz urządzeń sanitarnych, wysypisk i unieszkodliwiania odpadów komunalnych na terenie Gminy Wrocław.

      Zakres obowiązków

      • samodzielne przygotowanie i realizacja procesu udzielania zamówień publicznych na dostawy, usługi
        i roboty budowlane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi (sprawowanie nadzoru nas całością dokumentacji przetargowej);
      • sporządzanie dokumentów zamówienia np. Specyfikacji Warunków Zamówienia, zaproszeń do negocjacji itp.;
      • prowadzenie korespondencji z wykonawcami w oparciu o przepisy ustawy PZP;
      • badanie i ocena ofert oraz dokumentów składanych przez wykonawców w toku prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego (analiza formalno-prawna oraz rachunkowa);
      • przygotowanie projektów umów do prowadzonych postępowań;
      • sporządzanie i publikowanie wszystkich przewidzianych w ustawie PZP ogłoszeń dot. zamówień publicznym w dedykowanych publikatorach (Biuletyn Zamówień Publicznych; Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej);
      • publikacja postępowań na platformie zakupowej;
      • udział w pracach komisji przetargowych jako sekretarz komisji;
      • sporządzenie protokołu z postępowań;
      • przygotowywanie umów z wykonawcami wyłonionym w drodze zamówienia publicznego celem finalizacji procedury przetargowej;
      • współudział w opracowywaniu i aktualizowaniu procedur w celu dostosowania ich do wymagań organizacyjnych;
      • wsparcie komórek merytorycznych w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, np. w zakresie szacowania wartości zamówienia, w opisie przedmiotu zamówienia, w określaniu kryteriów oceny oferty, warunków udziału w postępowaniu itp.;
      • wsparcie w opracowaniu planu zamówień publicznych, sprawozdań rocznych z udzielonych zamówień;
      • prowadzenie rejestru postępowań, umów i innych rejestrów związanych z funkcjonowaniem działu;
      • monitorowanie procesu dot. zabezpieczeń finansowych ofert i umów tj. wadiów, należytego wykonania umowy itp.;
      • archiwizacja dokumentacji po zakończonym postępowaniu.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe – preferowane prawnicze, administracyjne, ekonomiczne;
      • praktyczna znajomość ustawy PZP oraz aktów wykonawczych;
      • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – kompleksowa obsługa procesu zamówień publicznych po stronie zamawiającego;
      • umiejętność tworzenia kompletnej dokumentacji w postępowaniach o udzielenie zamówienia;
      • umiejętność poprawnego formułowania myśli w mowie i na piśmie oraz sporządzania pism w oparciu o przepisy PZP i innych aktów wykonawczych;
      • bardzo dobra znajomość MS Office (min. poziom średniozaawansowany w zakresie WORD, EXCEL)
        i obsługi urządzeń biurowych;
      • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego poszukiwania informacji;
      • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
      • umiejętności pracy pod presją czasu;
      • sprawnej organizacji pracy;
      • samodzielności w działaniu.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na pełnym etacie w ramach umowy o pracę;
      • pracę w dynamicznym środowisku;
      • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, program sportowo-rekreacyjny: karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
      • możliwość udziału w kursach i szkoleniach, w tym np. możliwość dofinansowanie do studiów.

Pracodawcy w Wrocławiu