Czy to Twoja firma?

AW WORK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Świdnica
AW WORK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy AW WORK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AW WORK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AW WORK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AW WORK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

    AW WORK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Jawor
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn linii produkcyjnych i produktu gotowego (podsufitki samochodowe).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: zdolności manualne, koncentracja na wkonywanym zadaniu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 01.07.2023 - 23,50 brutto/godz.

Pracodawcy w Świdnicy