INSTALMEDIA Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

INSTALMEDIA Sp. z o.o. praca

Tychy

INSTALMEDIA Sp. z o.o. posiada 20-lat doświadczeń na rynku kompleksowego montażu i remontów sieci cieplnych oraz wykonawstwa kompaktowych węzłów cieplnych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą i odtworzeniami, zrealizowano ponad 100 km sieci cieplnych oraz ponad 1000 węzłów cieplnych. Firma działa głównie na terenie województwa śląskiego.

INSTALMEDIA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Tychy
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy INSTALMEDIA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTALMEDIA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa INSTALMEDIA Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Tychy
  3. Bielsko-Biała
  4. Dąbrowa Górnicza
  5. Jastrzębie-Zdrój
  6. Jaworzno
  7. Kraków
  8. Ruda Śląska
  9. Wola
  10. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INSTALMEDIA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter - Spawacz (TIG)

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Wykonywanie prac spawalniczych w ramach prowadzonych robót;

      • Prace instalacyjno - montażowe sieci cieplnych;

      • Efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami, narzędziami i urządzeniami;

      • Dbałość o powierzone narzędzia;

      Wymagania

      • Uprawnienia spawalnicze metoda 141;

      • Mile widziane uprawnienia spawalnicze metoda 311, 111;

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

      • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej;

      • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, odpowiedzialność, sumienność;

      Oferujemy

      • Umowa o pracę;

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

      • Udział w kursach podnoszących kwalifikacje;

      • Miejsce pracy: budowy na terenie woj. śląskiego;
      • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym 7-15;
  • KIEROWNIK BUDOWY

    • Tychy

      Miejsce pracy: Tychy i okolice

      Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

      Wymiar pracy: pełen etat, od 7:00 do 15:00

      Rodzaj umowy: umowa o pracę

      Zakres obowiązków

      • Planowanie i koordynacja robót budowlanych;
      • Prowadzenie dokumentacji budowy;
      • Kontrola jakości i terminowości robót budowlanych oraz przestrzegania przepisów BHP i p. poż.;
      • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami i dostawcami;
      • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej;

      Wymagania

      • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
      • Wykształcenie preferowane wyższe budowlane lub pokrewne;
      • Znajomość zagadnień budownictwa i przepisów Prawa Budowlanego;
      • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE - MS Word, MS Excel , programu do kosztorysowania – Norma, znajomość program AutoCad - mile widziana;
      • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
      • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność;
      • Samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania;
      • Prawo jazdy kat. B;

      Oferujemy

      • Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach;
      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
      • Możliwość rozwoju zawodowego;
      • Niezależność i samodzielność w realizowaniu zadań;
      • Przyjazna atmosfera w pracy;
      • Udział w kursach specjalistycznych podnoszących kwalifikacje;

Pracodawcy w Tychach