Czy to Twoja firma?

"JOLLY-HEAP" Svitlana Sapunova praca

Rzeplin

"JOLLY-HEAP" Svitlana Sapunova

"JOLLY-HEAP" Svitlana Sapunova najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy "JOLLY-HEAP" Svitlana Sapunova

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "JOLLY-HEAP" Svitlana Sapunova

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "JOLLY-HEAP" Svitlana Sapunova

Siedziba główna

Praca "JOLLY-HEAP" Svitlana Sapunova - oferty archiwalne

  • Export sales specialist

    • Rzeplin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 6 800-11 000 zł / mies.
    • Export Sales Specialist

      W JollyHeap specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji super dużych i super miękkich klocków magnetycznych. Klocki trafiają do placówek wczesnej edukacji, sal zabaw oraz specjalistycznych gabinetów terapeutycznych.

      Nasza firma obecnie operuje na 49 krajach na całym świecie, wciąż poszukując nowych wyzwań i kierunków ekspansji. Klocki JollyHeap bawią dzieci w całej Europie, w Japonii, USA, Korei, Kuweicie czy Australii.

      Jako Export Sales Specialist będziesz odpowiedzialny/a za rozwój i zarządzanie relacjami z międzynarodowymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

      Zakres obowiązków

      Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów traktujesz jako szansę, a nie przygnębiającą rutynę.
      • Potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe, a komunikacja interpersonalna to coś w czym czujesz się jak ryba w wodzie.
      • Realizacja celów sprzedażowych stanowi dla Ciebie dodatkową motywację do stawiania sobie wyzwań.
      • Monitorowanie trendów i analiza konkurencji to coś, do czego nikt nie musi Cię zmuszać.
      • Nękanie gościa od marketingu w celu udoskonalenia oferty dla klientów sprawia Ci przyjemność.
      • Negocjowanie warunków handlowych i finalizowanie umów możesz robić przy porannej kawie.
      • Uwielbiasz eventy branżowe, gdzie całą swoją pozytywną energię możesz wykorzystać na prezentację produktu

        i promocję marki ludziom z całego świata.

      Wymagania

      Czego oczekujemy od Ciebie?:

      • Doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z eksportem, sprzedażą lub obsługą klienta.
      • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem).
      • Wysokich umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych.
      • Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.
      • Zorientowania na osiąganie wyników oraz pełnego profesjonalizmu w obsłudze klienta.
      • Gotowości do podróży służbowych.
      • Dobrej znajomości pakietu Office, głównie tabelek w Excelu.

      Oferujemy

      Z nami otrzymasz:

      • Rozwój: eksploracja świata przez podróże służbowe (w tym roku przed nami targi w Londynie, Amsterdamie oraz Orlando).
      • Finanse: solidna podstawa + premia od wyników sprzedaży.
      • Dojazdy: dofinansowanie do kosztów paliwa.
      • Benefity: prywatna opieka zdrowotna za 1 zł.
      • Umowa: według Twoich preferencji: umowa o pracę lub B2B.
      • Zespół: zgrani ludzie i świetna atmosfera w pracy, szczególnie na targach.

Pracodawcy w Rzeplinie