Czy to Twoja firma?

Collection AB Sp.zoo praca

Jastrowo

Jesteśmy Collection AB, dumnym twórcą mebli tapicerowanych, który od 1993 roku nieustannie podnosi poprzeczkę w branży. Nasze korzenie tkwią w malowniczym Jastrowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy meble, które odmieniają wnętrza domów w całej Europie.

Nasza historia to opowieść o ciężkiej pracy, innowacji i zaangażowaniu niemal 1000 pracowników, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robimy. Jesteśmy jednym z liderów rynku, co dla nas oznacza nie tylko pozycję, ale i odpowiedzialność za dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Nasze produkty to połączenie funkcjonalności, komfortu i designu. Od leżaków tapicerowanych, przez sofy i zestawy wypoczynkowe do salonu, aż po łóżka tapicerowane i kontynentalne, fotele oraz krzesła – każdy mebel jest świadectwem naszej dbałości o detale. Nieustannie dążymy do doskonałości, czego dowodem jest częsta wymiana asortymentu, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami i oczekiwaniami naszych klientów.

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego oferujemy możliwość opracowania i produkcji mebli według indywidualnych projektów. To nasza odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają unikalnych rozwiązań dla swoich wnętrz.

Nasze meble znajdziesz nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach Europy, takich jak Niemcy, Austria, Szwajcaria czy Holandia. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą pasją do meblarstwa z tak szerokim gronem odbiorców.

W Collection AB wierzymy, że meble to nie tylko przedmioty, ale przestrzeń dla życia, miejsce wspólnych chwil i odpoczynku. Dlatego każdy mebel, który opuszcza naszą fabrykę, jest pełen zaangażowania i troski o najmniejszy szczegół.

Zapraszamy Cię do świata Collection AB, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość i komfort są na wyciągnięcie ręki. Razem twórzmy przestrzenie, które będą inspirować każdego dnia.

Collection AB Sp.zoo najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy Collection AB Sp.zoo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Collection AB Sp.zoo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Collection AB Sp.zoo

Siedziba główna

Collection AB Sp.zoo poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Collection AB Sp.zoo
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Czarnków
  5. Gdańsk
  6. Wronki
  7. Chodziez
  8. Gniezno
  9. Kraków
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Collection AB Sp.zoo - oferty archiwalne

  • Elektryk

    • Jastrowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - naprawa maszyn i urządzeń do produkcji mebli,
      - naprawa maszyn i urządzeń do metali,
      - naprawa instalcji elektrycznych - zasilanie, oświetlenie hal
      i terenu,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: doświadczenie minimum 2 lata
      • Inne wymagania: - wymagane doświadczenie zawodowe minimum 2 lata przy obsłudze maszyn przemysłowych, - mile widziane uprawnienia SEP, ale nie wymagane, - wymagane aktualne świadectwo kwalifikacji z zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroinstalacyjnych do obsługi urządzeń i instalacji elektrycznych, - wysokość wynagdodzenia brutto od 3.490,00zł + premia frekwencyjna + premia uznaniowa, - pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące po zakończeniu której istnieje możliwość dalszej współpracy, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zalezności od doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji kandydata,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jastrowie