Czy to Twoja firma?

Zakład AktywnoSci Zawodowej w Cmielniku praca

Chmielnik

W sercu Chmielnika, przy ulicy Mielczarskiego, powstaje miejsce pełne zaangażowania i innowacji – Zakład Aktywności Zawodowej. Nasza historia zaczyna się 16 grudnia 2021 roku, kiedy to dzięki wsparciu publicznemu i własnym wysiłkom, otworzymy drzwi dla 30 osób z niepełnosprawnościami, oferując im nie tylko zatrudnienie, ale i szansę na rozwój zawodowy.


Nasza działalność to przede wszystkim cztery specjalistyczne pracownie: gastronomiczna, pralnicza, sportowo-turystyczna i hostelowa oraz administracyjno-gospodarcza. W każdej z nich stawiamy na nowoczesność – posiadamy zaawansowane maszyny, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Od profesjonalnych usług poligraficznych, przez introligatorstwo, aż po produkcję ekologicznej podpałki K-Lumet i rękodzieło artystyczne – nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana.

Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do lokalnej społeczności, tworząc miejsca pracy, które są dostosowane do potrzeb i możliwości naszych pracowników. Nasze zaangażowanie w rozwój zawodowy osób z niepełnosprawnościami jest odzwierciedleniem naszej filozofii – każdy człowiek ma prawo do pracy, która daje mu poczucie wartości i satysfakcji.

Jako nowy podmiot na rynku, jesteśmy świadomi wyzwań, ale i możliwości, jakie przed nami stoją. Nasze zaangażowanie w jakość i innowacje to nie tylko słowa – to działania, które każdego dnia wprowadzamy w życie. Wierzymy, że dzięki temu zbudujemy silną pozycję na rynku i staniemy się rozpoznawalni zarówno w Chmielniku, jak i poza jego granicami.

Zapraszamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do naszej społeczności – razem możemy więcej!

Zakład AktywnoSci Zawodowej w Cmielniku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zakład AktywnoSci Zawodowej w Cmielniku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład AktywnoSci Zawodowej w Cmielniku

Mapa Zakład AktywnoSci Zawodowej w Cmielniku

Siedziba główna

Zakład AktywnoSci Zawodowej w Cmielniku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Chmielniku