Centrum Granitu Obróbka i Handel Kamieniem Arkadiusz Gnitecki

Czy to Twoja firma?

Centrum Granitu Obróbka i Handel Kamieniem Arkadiusz Gnitecki praca

Strzegom

Jesteśmy Centrum Granitu - pasjonatami piękna kamienia naturalnego. Od 2005 roku z dumą reprezentujemy sztukę kamieniarską w sercu zagłębia kamieniarskiego Strzegomia. Nasza historia to opowieść o tradycji, nowoczesności i nieustannym dążeniu do doskonałości.

Specjalizujemy się w obróbce i handlu kamieniem, a nasza oferta to symfonia granitu i piaskowca. Tworzymy z nich nie tylko kostkę granitową i krawężniki, ale także parapety, płyty posadzkowe, okładziny schodów i elementy architektury ogrodowej. Nasze produkty to połączenie trwałości i estetyki, które znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnych ogrodach.

Jesteśmy dumni, że nasze wartości - uczciwość, profesjonalizm, terminowość i gwarancja jakości - są widoczne w każdym wykonanym przez nas projekcie. To one kształtują nasze relacje z klientami i partnerami, zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Nasza obecność w Szwajcarii i Niemczech to dowód na to, że jakość naszych usług przekracza granice.

Rozumiemy, że innowacja idzie w parze z tradycją, dlatego ciągle doskonalimy nasze techniki obróbki kamienia, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i lokalizacja pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

W Centrum Granitu działamy kompleksowo - doradzamy, projektujemy, realizujemy zamówienia i dostarczamy gotowe produkty prosto do Ciebie. Jesteśmy przekonani, że nasze kamienne dzieła mogą przemienić każdą przestrzeń, dodając jej charakteru i niepowtarzalności.

Zapraszamy do współpracy, aby razem tworzyć trwałe wartości i piękno, które przetrwa pokolenia.

Centrum Granitu Obróbka i Handel Kamieniem Arkadiusz Gnitecki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Centrum Granitu Obróbka i Handel Kamieniem Arkadiusz Gnitecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Granitu Obróbka i Handel Kamieniem Arkadiusz Gnitecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Granitu Obróbka i Handel Kamieniem Arkadiusz Gnitecki

Siedziba główna

Praca Centrum Granitu Obróbka i Handel Kamieniem Arkadiusz Gnitecki - oferty archiwalne

  • Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

    • Dolnośląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 490-5 000 zł / mies.
    • Miejsce pracy: 58-150 Strzegom ul.Wałbrzyska 29

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych

      • utrzymanie kontaktów handlowych ze stałymi klientami

      • monitorowanie działań konkurencji

      • realizowanie planów sprzedaży

      • raportowanie wykonanych działań

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie

      • biegła znajomość JĘZYKA NIEMIECKIEGO w mowie i piśmie lub biegła znajomość JĘZYKA CZESKIEGO w mowie i piśmie

      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność negocjacji

      • dobra organizacja pracy

      • wysoka kultura osobista

      • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office (mile widziane doświadczenie graficzne -warunek niekonieczny)

      Oferujemy

      • atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • możliwość rozwoju osobistego i zdobywanie doświadczenia
      • pracę w młodym i dynamicznych zespole
      • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Pracodawcy w Strzegomiu