Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Tursku praca

Tursk

Jesteśmy Domem Pomocy Społecznej w Tursku, miejscem, które od 1987 roku jest bezpieczną przystanią dla osób przewlekle somatycznie chorych i niepełnosprawnych fizycznie. Nasza lokalizacja, zaledwie 5 km od Sulęcina, zapewnia spokojne i malownicze otoczenie, które sprzyja zdrowiu i dobrej atmosferze.

Nasza misja to zapewnienie kompleksowej opieki i wsparcia naszym mieszkańcom. Specjalizujemy się w świadczeniu całodobowych usług zdrowotnych, opiekuńczych, wspomagających i bytowych. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych usług, co potwierdzają liczne pozytywne opinie i historie sukcesu naszych podopiecznych.

Wyróżnia nas wysoko wykwalifikowana kadra, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego mieszkańca, tworząc indywidualne plany opieki i rehabilitacji. Naszym celem jest nie tylko zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej, ale również wsparcie w codziennym życiu i aktywizacji społecznej.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej współpracy, która umożliwia wymianę doświadczeń i wiedzy z renomowanymi placówkami w Niemczech i Holandii. To pozwala nam na ciągłe podnoszenie standardów opieki i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które przekładają się na lepsze życie naszych mieszkańców.

Nasza konkurencyjna przewaga to połączenie profesjonalizmu z ciepłem i indywidualnym podejściem do każdej osoby. Rozumiemy, że każdy mieszkaniec to indywidualna historia, potrzeby i marzenia, dlatego staramy się stworzyć miejsce, gdzie każdy czuje się zrozumiany, szanowany i ważny.

Zapraszamy do Domu Pomocy Społecznej w Tursku, gdzie każdy dzień to krok ku lepszemu jutru.

Dom Pomocy Społecznej w Tursku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe hr / kadry hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Tursku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Tursku

Mapa Dom Pomocy Społecznej w Tursku

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej w Tursku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Dom Pomocy Społecznej w Tursku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Pionki
  7. Bydgoszcz
  8. Murowana Goslina
  9. Starachowice
  10. Chrzanów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dom Pomocy Społecznej w Tursku - oferty archiwalne

  • Opiekun

    • Tursk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc mieszkańcom w czynnościach bytowych dnia codziennego, pomoc mieszkańcom w użytkowaniu sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, pomaganie mieszkańcom podczas wyjazdów na konsultacje lekarskie, wykonywanie zabiegów higienicznych, zmiana bielizny pościelowej, karmienie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tursku