Czy to Twoja firma?

KLINIKA TEODOROWSCY sp. z o.o. praca

Orzesze

Od ponad trzech dekad KLINIKA TEODOROWSCY stoi na straży zdrowia i dobrostanu Waszych czworonożnych przyjaciół. Nasza historia zaczęła się w 1990 roku, a każdy kolejny rok to kolejne kroki na drodze do doskonałości w dziedzinie weterynarii. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jedną z najlepszych klinik weterynaryjnych, co potwierdza zaufanie, jakim obdarzają nas właściciele zwierząt nie tylko z Polski, ale i z całej Europy.

Nasza oferta to nie tylko standardowa opieka weterynaryjna. W Klinice Teodorowscy znajdziecie kompleksową diagnostykę, zaawansowane zabiegi chirurgiczne, ortopedyczne, neurologiczne, kardiologiczne, a także usługi z zakresu stomatologii, okulistyki oraz rozrodu i położnictwa. Dzięki nowoczesnym salom operacyjnym oraz profesjonalnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom świadczonych usług. Nasz Weterynaryjny Bank Krwi to kolejny element, który wyróżnia nas na tle konkurencji, umożliwiając szybką pomoc w nagłych przypadkach.

Wierzymy, że profesjonalizm to nie tylko wiedza i umiejętności, ale także ciągły rozwój. Dlatego nasi lekarze regularnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny weterynaryjnej. To zaangażowanie w rozwój przekłada się na jakość naszych usług i pozwala nam oferować opiekę, która spełnia indywidualne potrzeby każdego pacjenta.

Rozumiemy, że zdrowie Waszych pupili to nie tylko leczenie, ale również odpowiednia pielęgnacja i komfort. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie również hotel dla zwierząt oraz salon groomerski i pielęgnacyjny. Zapewniamy, że pod naszą opieką Wasze zwierzęta będą czuły się jak w domu.

Nasza przewaga konkurencyjna to ponad 30 lat doświadczenia, specjalistyczny personel i nowoczesne technologie. Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, co udało nam się osiągnąć, ale przede wszystkim z zaufania, jakim nas obdarzacie, powierzając nam opiekę nad Waszymi zwierzętami. Zapraszamy do Kliniki Teodorowscy, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją i troską o każdego pacjenta.

Oferty pracy KLINIKA TEODOROWSCY sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLINIKA TEODOROWSCY sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KLINIKA TEODOROWSCY sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca KLINIKA TEODOROWSCY sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    KLINIKA TEODOROWSCY sp. z o.o.
    • Orzesze
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      -Utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku
      -Pielęgnowanie zieleni (koszenie trawy)
      -Odśnieżanie
      -Wykonywanie prostych napraw wewnątrz i na zewnątrz budynku

      OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
      Umowa zlecenie na 3 m-ce (z możliwością przedłużenia)
      MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
      43-190 Mikołów lub 43-180 Orzesze (miejsce pracy według ustalonego grafiku z pracodawcą)
      PRACA W DNIACH I GODZINACH:
      Pn-Pt 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B. Mile widziane (C,E). Umiejętność organizacji pracy, sumienność i odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa ok. 40 godzin tygodniowo

Pracodawcy w Orzeszu