Gdyńska Fundacja Dom Marzeń

Czy to Twoja firma?

Gdyńska Fundacja Dom Marzeń praca

Gdynia

Jesteśmy Gdyńską Fundacją "Dom Marzeń" – organizacją non-profit, która od 2004 roku nieustannie pracuje na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. Nasza podróż rozpoczęła się w Gdyni jako stowarzyszenie, by rok później, w 2005, przybrać formę fundacji, co pozwoliło nam jeszcze skuteczniej realizować naszą misję.

Nasze projekty, takie jak "English for Us", "DreamSound" czy "Oswajanie dorosłości", są sercem tego, co robimy. Stawiamy na innowacyjność – przykładem może być projekt "Oswajanie dorosłości", w którym wykorzystujemy symulator niemowlęcia jako narzędzie terapeutyczne i edukacyjne. To tylko jeden z wielu sposobów, w jaki przekraczamy granice tradycyjnych metod wsparcia, aby zapewnić naszym podopiecznym najlepsze możliwości rozwoju.

Nie ograniczamy się do lokalnych działań – nasz zasięg jest międzynarodowy, co potwierdza nasza obecność na PyeongChang Music & Arts Festival w Korei Południowej. To doświadczenie pozwoliło nam nie tylko podzielić się naszą pasją, ale również czerpać z globalnej wiedzy i praktyk.

Jesteśmy dumni z naszej stabilności finansowej, którą zawdzięczamy wsparciu sponsorów i dotacji, w tym miasta Gdynia. To pozwala nam nie tylko utrzymać, ale i rozwijać nasze projekty.

Wyróżnia nas zaangażowanie w tworzenie unikalnych projektów, które odpowiadają na specyficzne potrzeby naszych podopiecznych. Nasze działania edukacyjne i integracyjne, grupy wsparcia, terapie i warsztaty są dostosowane do indywidualnych wymagań osób, z którymi pracujemy, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do wspólnej misji tworzenia świata, w którym każdy ma szansę na realizację swoich marzeń. Razem możemy więcej!

Gdyńska Fundacja Dom Marzeń najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Gdyńska Fundacja Dom Marzeń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gdyńska Fundacja Dom Marzeń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gdyńska Fundacja Dom Marzeń

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Gdynia
  4. Kraków
  5. Wrocław
  6. Katowice
  7. Reda
  8. Poznań
  9. Bielsko-Biała
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Gdyńska Fundacja Dom Marzeń - oferty archiwalne

  • Asystent osoby z niepełnosprawnością

    • 4 400-4 800 / mies.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Chciałbyś mieć pracę z misją, w której jesteś darem dla drugiego człowieka a On dla Ciebie? Pracowałeś w korporacji lub firmie o rozbudowanej strukturze i widzisz, że człowiek nie zawsze jest na pierwszym miejscu. Chciałbyś to zmienić? Być może trafiłeś w dobre miejsce. W Domu Marzeń przyjaźnimy się z naszymi podopiecznymi, nasza uwaga jest w stu procentach skierowana na Nich. Staramy się pracować sercem nie zapominając o pogłębianiu swojej wiedzy i poszerzaniu kompetencji. ​​​​​​​Poszukujemy asystenta osoby z niepełnosprawnością ! NAJWAŻNIEJSZE jest tworzyć zespół, który razem staje się piękną CAŁOŚCIĄ !!! Dlatego szukamy człowieka empatycznego i kreatywnego, ciekawego ludzi i ich historii. Osoby gotowej na towarzyszenie naszym mieszkańcom w życiu codziennym i w pracy. Jesteśmy nastawieni na ich usamodzielnienie poprzez niezbędne wsparcie. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, choć nie jest to wymóg konieczny. Jeżeli praca w systemie trzyzmianowym w godz. 6-14 / 14-22 / 22-6 nie stanowi dla ciebie problemu zapraszamy do kontaktu. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy (bez tego kandydatury nie będą rozpatrywane)

      Tak żyjemy: Dom Marzeń | Gdynia | Facebook

      Zakres obowiązków

      • towarzyszenie mieszkańcom w życiu codziennym
      • wparcie podczas wyjść do kina, teatru wycieczek
      • udział w akcjach promocyjnych fundacji
      • wparcie i aktywizacja mieszkańców w czasie pracy i obowiązków domowych

      Wymagania

      • Posiadanie dyplomu (lub gotowość odbycia szkolenia po okresie próbnym) potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby z niepełnosprawnością /pielęgniarka lub innym, zapewniającym realizację usług Asystenta, lub co najmniej 6 miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy/opieki osobom niepełnosprawnym, w tym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnych w formie wolontariatu.(może być oświadczenie od osoby prywatnej)
      • uważność na mieszkańców
      • postawa proaktywna w pracy
      • niekaralność
      • wykształcenie minimum średnie (praca socjalna, terapia zajęciowa i pokrewne będą dodatkowym atutem)
      • zdolności artystyczne (nie jest to wymóg konieczny) zwłaszcza rękodzieło będą dodatkowym atutem.

      Uwaga: W ramach procesu rekrutacji kandydaci są zapraszani na dni otwarte celem zapoznania się ze specyfiką funkcjonowania mieszkań wspieranych, pracy asystenta oraz życia mieszkańców.

      Oferujemy

      • pracę w przyjaznym zespole
      • uczciwe wynagrodzenie
      • atrakcyjne i nowoczesne miejsce i narzędzia pracy
      • szkolenia
      • możliwość rozwijania swoich pasji
      • możliwość spełnienia się w dzieleniu dobrem
      • stabilne zatrudnienie

Pracodawcy w Gdyni