Czy to Twoja firma?

EMSTEEL sp. z o.o. praca

Paczków

Od naszego założenia w malowniczym Paczkowie w 2014 roku, EMSTEEL wyrosło na cenionego producenta w branży konstrukcji stalowych i urządzeń dźwigowych. Nasze produkty to wynik połączenia pasji do inżynierii z zaawansowaną technologią i najlepszej jakości stalą. Z dumą zatrudniamy 55 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i zaangażowanie w tworzenie konstrukcji, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Nasza oferta to szeroki wachlarz konstrukcji stalowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymogów. Dzięki ponad 5000m2 powierzchni produkcyjnej, wyposażonej w suwnice pomostowe o udźwigu 12,5 ton, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Nasze produkty i usługi są synonimem wysokiej jakości i bezpieczeństwa, co potwierdzają posiadane certyfikacje.

Jesteśmy obecni na rynku europejskim, szybko i sprawnie realizując zamówienia. W EMSTEEL rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego dbamy o to, by nasze konstrukcje były dostarczane terminowo, niezależnie od lokalizacji naszych klientów.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do produkcji. Oferujemy również kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów malarskich dla różnych sektorów przemysłu, a także pełną dokumentację wykonanych konstrukcji. Wszystko to, aby zapewnić naszym klientom produkty gotowe do natychmiastowego użycia i maksymalizacji ich efektywności operacyjnej.

W EMSTEEL wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe dążenie do doskonałości. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych technologii i umiejętności pracowników, aby sprostać dynamicznie zmieniającemu się rynkowi i potrzebom naszych klientów. Nasza historia to opowieść o ciężkiej pracy, innowacyjności i zaangażowaniu, które przekładają się na trwałe i niezawodne konstrukcje, które służą naszym klientom przez lata.

Zapraszamy do współpracy z EMSTEEL – razem zbudujemy coś wyjątkowego.

EMSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy EMSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EMSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Monter pojazdów samochodowych

    JELCZ Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    Dodana

Mapa EMSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

EMSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EMSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Legnica
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EMSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości ds. konstrukcji stalowych

    • Paczków
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie i raportowanie kontroli jakości produkowanych konstrukcji,
      prowadzenie okresowych zestawień statystycznych kontroli jakości,
      inicjowanie i wdrażanie działań doskonalących i usprawniających proces produkcyjny,
      bieżący nadzór nad poszczególnymi etapami produkcji,
      organizacja oraz prowadzenie zakładowego systemu jakości.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne w zawodzie lub doświadczenie w pracy na stanowisku kontroler jakości, znajomość czytania dokumentacji technicznej, obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych, znajomość branży konstrukcji stalowych, samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik produkcji

    • Paczków

      Organizacja i kontrola działań związanych z produkcją. Monitorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienie ciągłości produkcji, realizacja planów produkcyjnych, zapewnienie celów w zakresie wydajności, jakości, terminów dostaw, zarządzanie zespołem pracowników produkcji, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników. Rozliczanie zleceń produkcyjnych i usług oraz prowadzenie comiesięcznego rozliczanie produkcji.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją, doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji, znajomość rysunku technicznego, obsługa komputera, znajomość MS Office oraz MS Excel, prawo jazdy kat. B, zdolności analityczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +PREMIA

Pracodawcy w Paczkowie