Czy to Twoja firma?

AMB sp. z o.o. praca

Lubin
Od 1999 roku, jako AMB, z dumą kreujemy przestrzeń publiczną, specjalizując się w budowie i modernizacji kin, sal koncertowych oraz multipleksów. Z siedzibą w sercu Zabrza, wyznaczamy standardy jako lider rynkowy w projektowaniu i wyposażaniu audytoriów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Nasz zespół, choć niewielki liczebnie, to wielki duchem i kompetencjami, co pozwala nam na realizację inwestycji w roli Generalnego Wykonawcy, z pełnym zaangażowaniem w każdy, nawet najdrobniejszy detal. Innowacyjność, indywidualne podejście do każdego projektu oraz nieustanne inwestowanie w wiedzę naszych pracowników to filary, na których opieramy naszą działalność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i kompleksowemu prowadzeniu inwestycji, zyskujemy zaufanie klientów, współpracując z ekspertami i realizując projekty, które wyróżniają się na tle branży budowlanej.
AMB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy AMB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AMB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

AMB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AMB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Brygadzista

    AMB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace przy układaniu kostki brukowej, prace na terenie Lubina

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie brukarza

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Brukarz

    • Lubin

      układanie kostki brukowej, prace na terenie Lubina

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie lub osoby chętne do przyuczenia do zawodu

      Oferujemy

Pracodawcy w Lubinie