Czy to Twoja firma?

EUROBUS KUROWSKI PIOTR sp. z o.o. praca

Nysa

Jesteśmy EUROBUS KUROWSKI PIOTR, firma z siedzibą w malowniczym Nysie, która od 2020 roku z pasją i zaangażowaniem świadczy usługi w branży transportowej. Nasza działalność to przede wszystkim transport lądowy pasażerski oraz drogowy transport towarów. Zajmujemy się także konserwacją i naprawą pojazdów samochodowych, a także działalnością agencji transportowych, co pozwala nam oferować kompleksowe rozwiązania logistyczne.

Od momentu naszego powstania, stawiamy na rozwój i nieustanne doskonalenie jakości świadczonych usług. Zrozumienie potrzeb naszych klientów i dostosowanie do nich oferty to dla nas priorytet. Dzięki temu zyskujemy ich zaufanie i budujemy silną pozycję na rynku.

Nasza flota to nowoczesne pojazdy, które spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortu podróży. W trosce o środowisko, staramy się stosować ekologiczne rozwiązania, które minimalizują wpływ naszej działalności na naturę.

Jakość naszych usług to wynik pracy zespołu wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania. Dzięki nim, każdy transport czy naprawa pojazdu to gwarancja satysfakcji dla naszych klientów.

W EUROBUS KUROWSKI PIOTR rozumiemy, że sukces w branży transportowej to nie tylko nowoczesny tabor i doświadczenie, ale przede wszystkim ludzie – nasi pracownicy i klienci, którzy są sercem naszej firmy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej!

EUROBUS KUROWSKI PIOTR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja logistyka / spedycja / transport hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy EUROBUS KUROWSKI PIOTR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROBUS KUROWSKI PIOTR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EUROBUS KUROWSKI PIOTR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

EUROBUS KUROWSKI PIOTR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EUROBUS KUROWSKI PIOTR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Nysa
  4. Rzeszów
  5. Wrocław
  6. Bydgoszcz
  7. Bytom
  8. Kraków
  9. Bielsko-Biała
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EUROBUS KUROWSKI PIOTR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. d

    • Niemodlin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz dzieci, 3 godz. dziennie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe bez znaczenia, wymagane świadectwo kwalifikacji na przewóz osób

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nysie