PH Shotblasting

Czy to Twoja firma?

PH Shotblasting praca

Jesteśmy SHOT BLASTING – sercem innowacji i jakości w branży maszynowej. Nasza historia zaczęła się w 2013 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje i poszerzamy ofertę, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku. Nasza siedziba główna znajduje się w Rzeplinie, a od 2015 roku działamy także w naszym zakładzie produkcyjnym w Jelczu-Laskowice, gdzie z pasją tworzymy rozwiązania dla branży AUTOMOTIVE.

Jako część prestiżowej Grupy OMSG, od 2018 roku dumnie reprezentujemy markę, będąc wyłącznym dystrybutorem oczyszczarek wirnikowych – śrutownic turbinowych w Europie. To właśnie ta współpraca pozwala nam na dostarczanie produktów i usług, które wyznaczają standardy w naszej branży.

Zatrudniając od 11 do 50 wykwalifikowanych pracowników, dbamy o to, aby każdy z naszych klientów otrzymał nie tylko produkt, ale przede wszystkim kompleksowe wsparcie. Oferujemy profesjonalny serwis, magazyn części zamiennych oraz doradztwo techniczne na terenie Polski, co ułatwia naszym klientom utrzymanie ciągłości pracy i najwyższej jakości wyników.

W naszym własnym laboratorium przeprowadzamy pomiary profilu P oraz chropowatości R, co w połączeniu z certyfikatami IATF 16949 i ISO 9001, potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszych procesów.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku i tego, co udało nam się osiągnąć. Każdego dnia staramy się być partnerem, na którym można polegać, dostarczając nie tylko maszyny, ale także rozwiązania, które pomagają naszym klientom osiągać ich cele. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów SHOT BLASTING.

PH Shotblasting najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Malarz
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PH Shotblasting

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PH Shotblasting

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PH Shotblasting

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Olsztyn
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PH Shotblasting - oferty archiwalne

  • Malarz Natryskowy

    • Irlandia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy malarzy natryskowych z doświadczeniem w natrysku bezpowietrznym (minimum rok) do pracy w Irlandii w miejscowości Dungannon. Potrzebujemy malarzy na minimum 3 miesiące, a najlepiej 6 miesięcy. Kandydat musi mieć status obywatela UE i dostarczyć dokumenty przed przyjazdem do Irlandii Północnej.

      Zakres obowiązków

      • Piaskowanie i malowanie części maszyn głównie dla przemysłu kamieniołomów,
      • Prace dla inżynierii lądowej i budowlanej,
      • Wymurówki zbiorników dla lokalnego przemysłu naftowego.

      Wymagania

      • Minimum rok doświadczenia w malarstwie natryskowym i w natrysku bezpowietrznym,
      • Status obywatela UE,
      • Gotowość do pracy.

      Oferujemy

      • Doświadczeni malarze mogą spodziewać się zarobków od 15 do 18 funtów za godzinę,
      • Zakwaterowanie,
      • Wypłaty co tydzień,
      • Premie za dotrzymanie czasu produkcji i osiagniecie wysokiej jakości.