Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
PBM POŁUDNIE SA opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie PBM POŁUDNIE SA (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Jak wygląda praca w firmie PBM POŁUDNIE SA w Warszawa? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.
Opinie o firmie PBM POŁUDNIE SA (5)
4.7
Na podstawie 11 ocen z Google.
![]()
paulaklosowska
Hotel Perła Sudety w Karpaczu to miejsce, które mogę polecić z całego serca! Jego lokalizacja jest absolutnie idealna – zaledwie kilka minut spacerem do centrum, a jednocześnie w spokojnym otoczeniu z pięknymi widokami na góry. Pokoje są nowocześnie urządzone i przede wszystkim nieskazitelnie czyste, co od razu sprawia, że pobyt jest jeszcze bardziej komfortowy. Obsługa hotelowa zasługuje na szczególne wyróżnienie – przemiła, profesjonalna i zawsze pomocna. Śniadania były przepyszne, z szerokim wyborem dań, które zadowolą każdego. Widok z naszego okna na górskie szczyty dodawał całemu pobytowi wyjątkowego uroku. To miejsce, do którego na pewno wrócimy!
Dodano: miesiąc temu
![]()
Ludmila Veittes
Bardzo dziękujemy za udany pobyt, było nam bardzo miło 👌👌👌 Obsługa perfekcyjna, zawsze uśmiechnięci i bardzo mili dla gości. Dbają o ten Pensjonat jakby to był ich własny, tak pracowitej załogi nie spotkałam👌👌👌👌👌👌 Wszystko czyściutkie, śniadania pyszne. Napewno odwiedzimy was jeszcze raz 😘
Dodano: miesiąc temu
![]()
Piotr
Spędziłem w Perle Sudetów 2 noce, w sumie było nas 15 osób (włączając dzieci). Przyjechaliśmy do Karpacza żeby świętować urodziny mojej żony. Wybór miejsca okazał się strzałem w 10. Oprócz noclegów dla całej 15-tki, wykupiliśmy w hotelu imprezę urodzinowa (obiad, zimna płyta, tort i alkohol). Całość, to znaczy nocleg, śniadania, impreza jak również wyposażenie hotelu i bardzo profesjonalne podejście całego personelu, zrobiło na nas wszystkich ogromne wrażenie. Bardzo dziękuję za fantastyczny klimat, profesjonalizm (począwszy od Pani w recepcji a kończąc na dyrekcji) i bardzo elastyczne podejście do naszych wymagań. Zanim przyjechaliśmy do hotelu, przez kilka tygodni ustalałem z kierownictwem szczegóły imprezy (menu, rozmieszczenie w pokojach itp.) nic nie było dla Pana Tomasza problemem, od początku do końca otwarty na nasze potrzeby, za co jestem bardzo wdzięczny. Zdecydowanie polecam i z przyjemnością wrócę jak tylko nadarzy się kolejna okazja żeby odwiedzić Karpacz.
Dodano: 4 miesiące temu
![]()
Mariusz
Wszystko super. Pokoje duże, czysto, ciepło. Napewno tam wrócimy na dłużej. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Polecam
Dodano: 3 tygodnie temu
![]()
Urszula Sykala
Obsługa bardzo miła. Przywitali nas pysznym grzańcem. Pokoje czyściutkie, łózko wygodne. Blisko do centrum. Byliśmy tylko jedna noc, ale miejsce godne polecenia.
Dodano: miesiąc temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2025
PBM POŁUDNIE SA w opinii klientów i współpracowników
Klienci firmy PBM POŁUDNIE SA doceniają jakość usług adekwatną do ceny oraz przestronne pokoje, które są zgodne z oczekiwaniami. Ponadto, śniadania serwowane są na wysokim poziomie, a każdy może znaleźć coś dla siebie. Obsługa hotelowa jest bardzo serdeczna i pomocna, co sprawia, że goście czują się jak w domu, a obiekt jest przyjazny rodzinom. Klienci zwracają uwagę na to, że hotel oferuje dodatkowe niespodzianki dla najmłodszych oraz dysponuje widokami, które rekompensują drobne niedostatki. Lokalizacja jest doskonała, ponieważ do głównego deptaka można dojść w zaledwie pięć minut. Z opinii wynika, że miejsce jest idealne na rodzinny wypad czy pobyt z grupą znajomych.
Z obserwacji gości wynika jednak, że istnieje obszar wymagający poprawy, jakim jest bezpieczeństwo przejścia pomiędzy budynkami, szczególnie podczas zimy, kiedy schody i parking bywają oblodzone. To istotna kwestia do rozwiązania przez zarządzających, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkim gościom.
Dla potencjalnych kandydatów do pracy w firmie PBM POŁUDNIE SA, poziom zadowolenia i lojalność klientów może być sygnałem, że firma dba o wysoką jakość usług i pozytywne doświadczenia swoich klientów. Wyjątkowe podejście do gości i troska o detale to również cechy, które mogą sugerować, że firma priorytetowo traktuje zadowolenie zarówno klientów, jak i pracowników, co czyni ją atrakcyjnym miejscem pracy.
Opinie PBM POŁUDNIE SA - kandydaci i pracownicy
Według dostępnych opinii w internecie, firma PBM jest postrzegana jako firma z długą historią i doświadczeniem na rynku budowlanym.
Pozytywne aspekty- PBM jest firmą z ponad 70-letnim doświadczeniem, co świadczy o stabilnej pozycji na rynku i bogatej historii działalności.
- Pewni pracownicy uznają firmę za miejsce, gdzie jest szansa na spotkanie osób z doświadczeniem, które mogą dzielić się wiedzą zawodową.
- Niektóre opinie wskazują na potrzebę poprawy w kwestii wypłacalności oraz terminowości regulowania należności dla podwykonawców.
- Pojawiają się głosy, że firma może oferować niepełny pakiet dodatków pozapłacowych, co może być obszarem do rozwoju.
- Sugerowana jest również potrzeba poprawy komunikacji wewnętrznej i procesów rekrutacyjnych, odnosząca się do jasności przekazu oraz oczekiwań wobec kandydatów.
Analiza opinii pozwala zauważyć, że PBM to firma z rozległym stażem na rynku budowlanym, co może sugerować doświadczenie i profesjonalizm. Wskazane zostaje, że firma może być miejscem, w którym doświadczeni pracownicy dzielą się swoją wiedzą. Z drugiej strony, istotne wydaje się skoncentrowanie uwagi na budowaniu pozytywnych relacji z podwykonawcami, uzupełnieniu pakietu dodatków dla pracowników oraz usprawnieniu komunikacji wewnętrznej, zwłaszcza w kontekście procesu rekrutacji. Ogólne wrażenia ukazują mieszany obraz firmy, który obejmuje miejscami elementy do poprawy.
Powyższa treść (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie.
Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach.
Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść.
Opisywana firma (tutaj: PBM POŁUDNIE SA) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę edytować profil").
Data aktualizacji: 26.03.2024
Dane firmowe i kontaktowe PBM POŁUDNIE SA
- Pełna nazwa
- PBM POŁUDNIE SPÓŁKA AKCYJNA
- Adres rejestrowy
- Baśniowa 3 02-349 Warszawa
- NIP
- 5220021805
- REGON
- 010605155
- KRS
- 0000052135
- Forma prawna
- spółka akcyjna
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 12.10.2001
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Przetwórstwo przemysłowe
- 23.61.Z Produkcja wyrobów budowlanych z betonu
- 23.63.Z Produkcja masy betonowej prefabrykowanej
Budownictwo
- 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 46.13.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych
Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi
- 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości
- 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
- 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
- 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS