Czy to Twoja firma?

MEDWORD REHABILITACJA sp. z o.o. praca

Chłopy

Jesteśmy Medword Rehabilitacja, Twoim przewodnikiem na drodze do zdrowia i pełnej sprawności. Nasza historia zaczęła się w Hotelu NAT w malowniczym Sarbinowie, gdzie każdego dnia z pasją pomagamy naszym pacjentom wrócić do pełni sił. Jesteśmy liderem w branży rehabilitacji i usprawniania medycznego, a nasze turnusy rehabilitacyjne odbywają się przez cały rok, od poniedziałku do soboty, abyś mógł skorzystać z naszych usług wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz.

Z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia i rozwój, zwłaszcza po zakończeniu wieloletniej współpracy z OWR Ledan w Chłopach w październiku 2023 roku. To był dla nas czas pełen wyzwań, ale też ogromnego wzrostu i możliwości, które wykorzystaliśmy, aby jeszcze lepiej służyć naszym pacjentom.

W MEDWORD REHABILITACJA stawiamy na innowacje. Nasze pionierskie metody rehabilitacji, w tym zastosowanie kombinezonu terapeutycznego, wywodzą się z technologii opracowanej dla potrzeb długotrwałych lotów kosmicznych. To tylko jeden z przykładów naszego zaangażowania w poszukiwanie nowych, skutecznych rozwiązań, które pomogą Ci wrócić do zdrowia.

Nasze usługi są doceniane na całym świecie – z naszej oferty skorzystali już pacjenci z 57 krajów. To dla nas dowód na to, że jakość i skuteczność naszych metod przekracza granice i kultury. W MEDWORD REHABILITACJA znajdziesz nie tylko komfortowe pokoje i smaczne jedzenie, ale również dostęp do basenu, sauny i jacuzzi, co sprawia, że czas spędzony z nami to nie tylko inwestycja w zdrowie, ale i w dobre samopoczucie.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko specjalistyczne buty i program komputerowy do stymulacji chodu czy urządzenie Combi 500, ale przede wszystkim nasze indywidualne podejście do każdego pacjenta. Terapia ręki, konsultacje z logopedą, multiterapia – wszystko to jest dostosowane do Twoich osobistych potrzeb i celów.

W MEDWORD REHABILITACJA wiemy, że droga do zdrowia to nie tylko leczenie, ale także wsparcie i zrozumienie. Dlatego zawsze jesteśmy tu dla Ciebie, gotowi wysłuchać i pomóc. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy krok naprzód jest świętowany, a każdy sukces jest naszym wspólnym zwycięstwem. Razem możemy więcej!

MEDWORD REHABILITACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Chłopy
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MEDWORD REHABILITACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MEDWORD REHABILITACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Fizjoterapeuta

    MEDWORD REHABILITACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Chłopy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MEDWORD REHABILITACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Koszalin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MEDWORD REHABILITACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Chłopy
    • Zakres obowiązków

      praca z pacjentami o zaburzeniach neurologicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykszałcenie min. średnie, ukończone kursy fizjoterapeutyczne, mile widziani emeryci, obywatele Ukrainy ( podstawa znajomość języka polskiego)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chłopach