Czy to Twoja firma?

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Szubinie praca

Szubin

W sercu Szubina znajduje się miejsce, gdzie edukacja i wychowanie są nie tylko naszą misją, ale codzienną praktyką. Jesteśmy Okręgowym Ośrodkiem Wychowawczym w Szubinie – instytucją, która od momentu swojego powstania, z dniem 1 września, nieustannie dąży do rozwoju młodych umysłów i wspierania ich na drodze do dorosłości.

Nasze działania skupiają się na szeroko pojętej edukacji, która obejmuje zarówno naukę akademicką, jak i życiowe umiejętności. Rozwijamy programy badawcze, które pomagają w głębszym zrozumieniu potrzeb młodzieży, a nasze szkolenia są dostosowane do aktualnych wymagań rynku pracy. Wspieramy również służby mundurowe i administrację biurową, dostarczając niezbędnych umiejętności i wiedzy.

Jako część sektora publicznego, jesteśmy zobowiązani do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Nasze podejście do edukacji i wychowania jest holistyczne – każdy młody człowiek jest dla nas ważny, a jego sukces jest naszym sukcesem. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy liczby pracowników, to nasza codzienna praca i zaangażowanie są najlepszym świadectwem naszej wartości.

W Okręgowym Ośrodku Wychowawczym w Szubinie wierzymy, że każdy ma prawo do edukacji, która otwiera drzwi do lepszego jutra. Nasze działania są kierowane ideą wsparcia i rozwoju, a nasze metody pracy – innowacyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, każdy wychowanek ma szansę na pełne wykorzystanie swojego potencjału.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności, gdzie edukacja jest mostem łączącym przeszłość z przyszłością. Jesteśmy tu, by wspierać, edukować i inspirować.

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Szubinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Szubinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Szubinie

Mapa Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Szubinie

Siedziba główna

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Szubinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Szubinie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Łódź
  4. Rawa Mazowiecka
  5. Toruń
  6. Wrocław
  7. Białystok
  8. Grudziądz
  9. Katowice
  10. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Szubinie - oferty archiwalne

  • Strażnik w dziale ochrony

    • Szubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zapewnienie bezpieczeństwa placówki; umowa na cały etat lub część; zatrudnienie docelowo na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: praca w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szubinie