VBCH DESIGN Piotr Wiergowski

VBCH DESIGN Piotr Wiergowski najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy VBCH DESIGN Piotr Wiergowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VBCH DESIGN Piotr Wiergowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VBCH DESIGN Piotr Wiergowski

Siedziba główna

VBCH DESIGN Piotr Wiergowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - VBCH DESIGN Piotr Wiergowski

Pełna nazwa
PIOTR WIERGOWSKI VBCH DESIGN
Adres rejestrowy
23J 14-260 Byszwałd
NIP
7441022425
REGON
519556709
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
04.11.2009
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 03.12.Z Rybołówstwo w wodach śródlądowych
  • 03.22.Z Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.20.Z Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków
  • 16.10.Z Produkcja wyrobów tartacznych
  • 16.21.Z Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna
  • 16.22.Z Produkcja gotowych parkietów podłogowych
  • 16.23.Z Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa

Budownictwo

  • 43.99.Z Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.31.Z Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.15.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.39.Z Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów

Informacja i komunikacja

  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
  • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 73.12.A Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji
  • 73.12.B Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych
  • 73.12.D Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów

Edukacja

  • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.19.Z Pozostała działalność związana ze sportem

Pozostała działalność usługowa

  • 95.24.Z Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie VBCH DESIGN Piotr Wiergowski

3.8

Na podstawie 19 ocen z Google.

Mateusz Kopacz

"O 10:30 zameldowany do załadunku i o 12:00 załadowany. Miejsca na placu na 2 auta, brak parkingu. Personel z poczuciem humoru. Polecam ;)"

4 lata temu

Bartłomiej Karkula

"Co prawda załadunek trwał około 3 godziny, ale tylko dla tego, że nie był do końca gotowy towar."

4 lata temu

Grzegorz Wendt

"Brak parkingu na placu ciasno. Wyjazd z firmy tyłem na drogę"

5 lat temu

Remigiusz Ciężak

"Wszystko w najlepszym porządku"

6 miesięcy temu

wojtasp15

wojtasp15

"Rozladunek szybko miło bez problemow."

4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Działdowo
  3. Łódź
  4. Lubawa
  5. Ketrzyn
  6. Pruszków
  7. Bielsko-Biała
  8. Ostróda
  9. Warszawa
  10. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca VBCH DESIGN Piotr Wiergowski - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Byszwałd
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wystawianie faktur, obsługa klienta, wprowadzenie dokumentów do systemu magazynowego, obsługa poczty, składanie zamówień

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe: ekonomia lub administracja lub finanse lub pokrewne. Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane. Kontakt e-mail: ksiegowosc@vbch.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Byszwałdzie