Czy to Twoja firma?

J.Chodacki. A. Misztal MEDICA sp. j. praca

Lubin

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią polskiego sektora medycznego. Jako J.Chodacki, A. Misztal Medica, nasza historia zaczęła się w 1995 roku, a nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie produktów, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie, nieustannie rośnie. Nasza oferta obejmuje suplementy diety, wyroby medyczne jednorazowego użytku, materiały opatrunkowe, a także wyroby weterynaryjne i produkty farmaceutyczne oraz FMCG.

Jesteśmy znani z tego, że nasze produkty są synonimem jakości i innowacji. Wprowadziliśmy systemy takie jak HACCP, CE oraz ISO 13485, które nie tylko gwarantują bezpieczeństwo, ale także podnoszą standardy naszej produkcji. Nasza własna linia produktów pod marką MEDICA jest dowodem na to, że polskie wyroby mogą konkurować z międzynarodowymi producentami, oferując doskonałą jakość w przystępnej cenie.

Nasze produkty są cenione w ponad 200 szpitalach i docierają do 4 000 aptek na terenie całej Polski. To zaufanie, które zbudowaliśmy wśród klientów i kontrahentów, jest dla nas największym wyróżnikiem. Dzięki determinacji i entuzjazmowi, które są naszymi kluczowymi wartościami, nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom rynku i potrzebom naszych klientów.

Oferujemy nie tylko produkty, ale także usługi takie jak projektowanie i kontraktowa produkcja wyrobów medycznych, a także sprzedaż i dystrybucja. Nasze pełne wsparcie dla klientów i kontrahentów to nie tylko obietnica – to fundament naszej działalności.

W J.Chodacki, A. Misztal Medica, jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla zdrowia i dobrostanu.

J.Chodacki. A. Misztal MEDICA SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa bankowość / finanse produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy J.Chodacki. A. Misztal MEDICA SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca J.Chodacki. A. Misztal MEDICA SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa J.Chodacki. A. Misztal MEDICA SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

J.Chodacki. A. Misztal MEDICA SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
J.Chodacki. A. Misztal MEDICA SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca J.Chodacki. A. Misztal MEDICA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel medyczny

    • 5 000 zł / mies.
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • nawiązywanie kontaktów handlowych (szpitale, apteki),
      • budowanie stałych relacji z klientami z CAŁEJ Polski (ponad 200 szpitali)
      • realizacja planów sprzedaży,
      • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów

      - wyn. podst + premia + prowizja
      - auto do celów służbowych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Skuteczne metody sprzedazy, prawo jazdy kat. B, Techniki sprzedaży
      • Inne wymagania: [Inne] : - gotowość do kilkudniowych wyjazdów, - uczciwość, komunikatywność, odpowiedzialność - zdolności negocjacyjne, kreatywność, - wysoka kultura osobista, - Umiejętność organizacji pracy własnej - Doświadczenie w kontaktach z klientem instytucyjnym zobowiązanym do stosowania prawa Pzp.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Specjalista ds. zamówień publicznych

    • 3 200 zł / mies.
    • Lubin

      • pozyskiwanie klientów w ramach zamówień publicznych
      • analiza potrzeb klientów,
      • poszukiwanie i rekomendowanie nowych produktów,
      • monitoring rynku zamówień publicznych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo zamówień publicznych, Arkusz kalkulacyjny Excel
      • Inne wymagania: [Inne] : - wykształcenie minimum średnie, - umiejętności analityczne,- zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, odpowiedzialność, dokładność, sumienność i staranność w działaniu,- umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów,- nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubinie