Czy to Twoja firma?

Nałęczów Zdrój sp. z o.o. praca

Nałęczów

Nałęczów Zdrój sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy bhp / ochrona środowiska księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy Nałęczów Zdrój sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nałęczów Zdrój sp. z o.o.

Mapa Nałęczów Zdrój sp. z o.o.

Siedziba główna

Nałęczów Zdrój sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Nałęczów Zdrój sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Puławy
  3. Bielsko-Biała
  4. Ryki

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Nałęczów Zdrój sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Grupa Nałęczów Zdrój, lider w branży napojowej, producent takich marek jak Cisowianka, Perlage i Cieszyn Pilsner, poszukuje do warszawskiego biura Arcyksiążęcego Browaru Zamkowego Cieszyn (ABZC) osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
      • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji businessowych z kontrahentami, ukierunkowanych na budowanie szerokiej dystrybucji oferty ABZC
      • Inicjowanie i koordynowanie promocji aktywności promocyjnych oraz monitorowanie kosztów promocyjnych w poszczególnych kanałach sprzedaży
      • Koordynacja obiegu dokumentów handlowych i nadzór nad ich stroną formalną i merytoryczną
      • Prowadzenie rozliczeń wynikających z umów handlowych i akcji promocyjnych
      • Nadzór nad procesem sprzedaży i analizowanie rynku w oparciu o istniejące raporty oraz rozwijanie narzędzi raportowania
      • Aktywna współpraca z innymi działami Spółki oraz innymi spółkami Grupy dla wsparcia działań sprzedażowych ABZC

      Nasze wymagania

      • Doskonała organizacja pracy, systematyczność i zdolność do pracy wielozadaniowej
      • Umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej i zdolność do samodzielnego ustalania celów i priorytetów oraz skuteczność w realizacji
      • Umiejętność działania pod presją czasu, w sytuacjach kryzysowych i niestandardowych, otwartość na wyzwania i nowe metody pracy
      • Umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności interpersonalne
      • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
      • Doświadczenie w pracy z danymi liczbowymi, zdolności analityczne i umiejętność oceny opłacalności planowanych działań handlowych
      • Znajomość pakietu MS Office oraz systemów ERP, w szczególności zaawansowane umiejętności w posługiwaniu się programem MS Excel
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem (obsługa kanału hurtowego, sieciowego lub HORECA w kategorii piwnej)

      To oferujemy

      • Samodzielne stanowisko w płaskiej strukturze organizacyjnej
      • Pracę w małym dynamicznym zespole o unikalnej kulturze organizacyjnej
      • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Pakiet opieki medycznej

  • Grafik

    • Warszawa

      • Realizacja strategii wizerunku firmy w materiałach graficznych
      • Opracowywanie konceptów kreatywnych, tworzenie szkiców, prototypów i wersji ostatecznych
      • Tworzenie nowatorskich projektów graficznych
      • Projektowanie materiałów kreatywnych na potrzeby firmy
      • Wykonywanie innych drobnych prac graficznych
      • Przygotowywanie i produkcja materiałów na potrzeby komunikacji wewnętrznej
      • Współpraca koncepcyjna przy projektach marketingowych
      • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia spójności wizualnej komunikacji

      • Doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych (od 2 do 5 lat)
      • Znajomość narzędzi graficznych takich jak Adobe Creative Suite: Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effect, opcjonalnie Corel
      • Mile widziana znajomość programów 3D
      • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność
      • Kreatywność, pomysłowość, umiejętność myślenia wizualnego z przekładaniem pomysłów na atrakcyjne i efektywne projekty
      • Dobra organizacja pracy własnej

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze
      • Prywatną opiekę medyczną
      • Platformę benefitową

Pracodawcy w Nałęczowie