Czy to Twoja firma?

AGROL Matejka M. Spółka Komandytowa praca

Baborów

AGROL Matejka M. Spółka Komandytowa to uznany lider w dziedzinie hurtowej sprzedaży zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion oraz pasz dla zwierząt, zlokalizowany w Baborowie, w sercu województwa Opolskiego. Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży, firma wykorzystuje swoją specjalizację w logistyce kolejowej, aby zapewnić klientom nowoczesną i wygodną platformę internetową do handlu zbożem. Ta innowacyjna giełda zbożowa online oferuje stały wgląd do notowań giełdy MATIF, co stanowi realną wartość dla rolników i handlowców, dając im przewagę w dynamicznie zmieniającym się rynku.

Agrol Matejka M. kładzie nacisk na bezpieczeństwo i transparentność transakcji, co jest odzwierciedleniem ich głęboko zakorzenionych wartości. Dzięki umowom elektronicznym, firma umożliwia szybkie i bezpieczne zawieranie umów sprzedaży przez internet, co jest wyrazem nowoczesnego podejścia do biznesu i potrzeb klientów. Profesjonalna ekspertyza rynku, którą oferuje Agrol Matejka M., dodatkowo wzmacnia pozycję firmy jako zaufanego doradcy w branży.

Założona przez wspólników Marka Franciszka Matejkę i Ryszarda Michała Matejkę, firma nie tylko cieszy się stabilnością finansową, ale również ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym, co pozwala na rozszerzanie działalności i dostęp do nowych rynków. Agrol Matejka M. to synonim doświadczenia, nowoczesności i zaangażowania w rozwój sektora rolniczego, co czyni ją godnym partnerem w świecie globalnego handlu zbożem.

AGROL Matejka M. Spółka Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Baborów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy AGROL Matejka M. Spółka Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGROL Matejka M. Spółka Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AGROL Matejka M. Spółka Komandytowa

Siedziba główna w Baborowie

Praca AGROL Matejka M. Spółka Komandytowa - oferty archiwalne

  • Operator urządzeń w elewatorze zbożowym

    AGROL Matejka M. Spółka Komandytowa
    • Baborów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - nadzór nad przyjęciem / wydawaniem zboża w magazynie
      - obsługa urządzeń ( suszarni) , koparkoładowarki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik magazyniera w elewatorze zbożowym

    • Baborów

      - nadzór nad przyjęciem zboża do magazynu
      - wydanie zboża na wagony kolejowe

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN