Rutom Cargo GmbH & Co KG

Czy to Twoja firma?

Rutom Cargo GmbH&CoKG praca

Rutom Cargo to firma z 75-letnim doświadczeniem w branży transportowej. Jesteśmy firma rodzinną, która zyskała sławę jako Van den Broek Sneltransport B.V. Po przejęciu firmy transportowej Frans van Hout & Zonen B.V. w 2012 roku, zmieniliśmy nazwę na Rutom Cargo. Posiadamy 160 ciągników marki DAF XF 480 Super Space Cab Nasze auta posiadają bogate wyposażenie w tym obejmujące różnorodne funkcje bezpieczeństwa oraz udogodnienia dla kierowców.

Rutom Cargo GmbH & Co KG najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Rutom Cargo GmbH & Co KG

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rutom Cargo GmbH & Co KG

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Rutom Cargo GmbH & Co KG

Siedziba główna

Rutom Cargo GmbH & Co KG poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Rutom Cargo GmbH & Co KG - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dysponujemy taborem nowoczesny taborem 180 ciągników marki DAF oraz 275 naczepami (głównie boxy, izotermy). W 90% wkykonywanej pracy kierowca nie uczestniczy w załadunkach, obsługujemy duże magazyny (wozimy przesyłki) wcałej Europie.

      Miejsce pracy: Hamburg

      Zakres obowiązków

      • Dbanie o stan techniczny samochodu ciężarowego
      • Kierowanie samochodem ciężarowym z przyczepą

      Wymagania

      • prawojazdy C+E z aktualnym kodem 95 oraz karta kierowcy
      • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
      • chęci do pracy

      Oferujemy

      • praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy (niemieckie ubezpieczenie, składki emerytalne)
      • nowoczesny w pełni wyposażony tabór (w każdym aucie znajduje się lodówka, przetwornica i mikrofalówka)
      • możliwość rozwoju (po przepracowanych 6 miesiącach, możliwość zrobienia kursów na LZV-zestawy 25,25m, które również posiadamy)
      • systemy 2/1, 2/2, 3/1, 6/2
      • przyuczamy kierowców bez doświadczenia
      • pomoc polskojęzycznych spedytorów