Czy to Twoja firma?

SUN GARDEN POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Malanów

Jesteśmy Sun Garden Polska, sercem naszej działalności jest produkcja wyrobów tekstylnych i mebli, które nie tylko zdobią domy, ale przede wszystkim zapewniają komfort i jakość życia naszych klientów. Nasza przygoda rozpoczęła się w 1982 roku, kiedy to zaczęliśmy tworzyć poduszki na meble ogrodowe. Dziś, z rocznym obrotem około 320 milionów euro, jesteśmy dumni, że możemy się zaliczać do liderów branży.

W naszych nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Polsce, Rumunii i na Ukrainie, zatrudniamy około 4500 wykwalifikowanych pracowników. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom, możemy oferować produkty, które wyróżniają się na rynku. Nasze nowoczesne łóżka kontynentalne, wygodne materace wysokiej jakości, kolekcja poduszek ogrodowych, letnie poduszki na meble ogrodowe, eleganckie parasole i meble ogrodowe to tylko część naszej szerokiej oferty.

Jesteśmy dumni z naszej w pełni zintegrowanej produkcji własnej pianek, sprężyn i włókniny, co pozwala nam nie tylko kontrolować jakość, ale również ugruntować pozycję jako wiodącego producenta materacy i łóżek typu boxspring w Europie. Nasz wysoki standard jakości oraz doskonały stosunek jakości do ceny to nasze największe atuty, które są doceniane przez klientów i partnerów biznesowych.

W Sun Garden Polska zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby nasze produkty były synonimem komfortu i stylu. Zapraszamy do poznania naszej historii i doświadczenia jakości, którą oferujemy. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy chce spędzać czas.

SUN GARDEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna motoryzacja magazyn inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SUN GARDEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SUN GARDEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SUN GARDEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

SUN GARDEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
SUN GARDEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Turek
  4. Bielsko-Biała
  5. Katowice
  6. Konin
  7. Łódź
  8. Kalisz
  9. Wolsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SUN GARDEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    • Malanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn do produkcji sprężyn, kompletowanie, pakowanie oraz przekazywanie poduszek do działu logistyki, prawidłowe wykonywanie prac tapicerskich, montowanie łóżek z gotowych elementów, prace przy produkcji materacy - pakowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: chęć współpracy, chęć nauki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy
  • Pracownik gospodarczy

    • Malanów

      przygotowanie i obsługa myjki do mycia posadzek na mokro, uzupełnianie środków czyszczących w zbiornikach maszyny do czyszczenia, usuwanie odpadków do kontenera, utrzymanie czystości na terenie zakładu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Malanowie