Czy to Twoja firma?

R-TECHNIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Tarnów
R-TECHNIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy R-TECHNIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca R-TECHNIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

R-TECHNIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca R-TECHNIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn cnc (o,u)

    R-TECHNIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Operator maszyn CNC

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku, obsługa frezarek CNC, SINUMERIX 628, wykształcenie średnie, praca w Tarnowie od pon. - pt. na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00, 15.00-23.00. Wynagrodzenie 6 000 zł brutto. Kontakt: R-TECHNIQ Sp. z o.o., ul. Rozwojowa 28, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 530 900 630, CV należy przesyłać na adres e-mail: biuro@r-techniq.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowie