Czy to Twoja firma?

AGROLMET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Gniewkowo
Agrolmet to renomowana firma agrotechniczna z siedzibą w Gniewkowie, która od 1991 roku wspiera rolnictwo, będąc autoryzowanym dealerem czołowych marek takich jak Fendt, Valtra, Vaderstad i Kuhn. Specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnych maszyn rolniczych oraz oryginalnych części zamiennych, które dostępne są zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować klientom nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki fachowej pomocy naszych ekspertów, rolnicy mogą dokonać najlepszego wyboru urządzeń, które będą służyć im przez lata. Agrolmet to synonim wydajności i trwałości, a nasza przewaga konkurencyjna opiera się na mobilnym i stacjonarnym serwisie, który gwarantuje niezawodność i ciągłość pracy w gospodarstwie. Zapraszamy do współpracy, oferując nie tylko produkty, ale także naszą wiedzę i doświadczenie, które są fundamentem sukcesu w nowoczesnym rolnictwie.
AGROLMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center

Oferty pracy AGROLMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGROLMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AGROLMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Oddział Rojewo

Oddział Stare Pole

Oddział Dębowa Łąka

AGROLMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
AGROLMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz
  3. Golub-Dobrzyń
  4. Ostróda
  5. Warszawa
  6. Dzierzgon
  7. Gdańsk
  8. Katowice
  9. Łódź
  10. Toruń

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AGROLMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Handlowiec - branża maszyn rolniczych / powiat iławski, ostródzki, nowomiejski/

    • Iława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów obsługa i rozwijanie relacji ze stałymi klientami doradztwo techniczne i dobór urządzeń samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych udział w targach, konferencjach i prezentacjach handlowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: gotowość do odbywania częstych podróży służbowych dobra znajomość obsługi programów komputerowych komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji zorientowanie na cel, rezultat i determinacja w działaniu dobra organizacja czasu pracy prawo jazdy kat. B Oferta: zatrudnienie o umowę o pracę atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premia) praca w mocno prosperującej branży oraz stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego dobra atmosfera pracy w zgranym zespole samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + prowizja
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gniewkowie