Nickel&Goldner Spedition GmbH

Czy to Twoja firma?

Nickel&Goldner Spedition GmbH praca

Od ponad trzech dekad Nickel&Goldner Spedition GmbH jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w świecie międzynarodowych przesyłek kurierskich, spedycji i grupowania oraz kompleksowej obsługi tranzytowej i celnej. Nasze korzenie sięgają 1992 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na założenie firmy w malowniczym Schwanebeck w Niemczech, mając na celu ułatwienie i usprawnienie procesu transportu towarów na arenie międzynarodowej.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół liczy od 51 do 100 oddanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności, pasję i zaangażowanie w to, aby nasze usługi były synonimem jakości i efektywności. Rozumiemy, jak ważna jest terminowość i bezpieczeństwo w transporcie, dlatego też nieustannie pracujemy nad optymalizacją naszych procesów, aby sprostać i przewyższyć oczekiwania naszych klientów.

W Nickel&Goldner Spedition GmbH specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o szybką przesyłkę kurierską, złożone zadania spedycyjne czy kompleksową obsługę celno-tranzytową, nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Rozumiemy złożoność globalnego rynku i jesteśmy przygotowani, aby sprostać jego wyzwaniom, dostarczając towar tam, gdzie jest potrzebny, bezpiecznie i na czas.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, to zapewniamy, że każdy aspekt naszej pracy jest przesiąknięty dążeniem do doskonałości. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale patrzymy też z optymizmem w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania i możliwości, które niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się świat logistyki.

Zapraszamy do współpracy z Nickel&Goldner Spedition GmbH – Twoim zaufanym partnerem w międzynarodowym transporcie towarów.

Nickel&Goldner Spedition GmbH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Nickel&Goldner Spedition GmbH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nickel&Goldner Spedition GmbH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Nickel&Goldner Spedition GmbH

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Szczecin
  6. Gdańsk
  7. Żywiec
  8. Bielsko-Biała
  9. Poznań
  10. Kozmin Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Nickel&Goldner Spedition GmbH - oferty archiwalne

  • Kierowca C, C+E

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Nickel & Goeldner Spedition GmbH

      Maerkische Alee 25

      D – 14979 Grossbeeren

      Czy jesteś przyzwyczajony do samodzielnej pracy?
      Czy zawsze byłeś odpowiedzialny i niezawodny?
      Jeżeli jesteś zorientowany na prace z klientem i masz prawo jazdy na ''prawdziwe samochody'' powinniśmy się poznać.

      Czekamy na Ciebie w naszych lokalizacjach w miejscowościach Grossbeeren / Pankow / Oranienburg / Kremmen /Freienbrink/ Wustermark, żeby Cię zatrudnić na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego w trasach krótko i dalekobieżnych - dostawy do sklepów artykułów spożywczych.

      Zakres obowiązków

      • Transport towarów na paletach (artykuły spożywcze) ciągnikami siodłowymi lub przyczepami (Tandem)
      • Częściowy załadunek i rozładunek własnej ciężarówki
      • Przestrzeganie przepisów prawnych dotyczących kierowców zawodowych.
      • Przestrzeganie terminów technicznych przeglądów samochodów itp.

      Wymagania

      • Wymagane doświadczenie
      • Wymagane prawo jazdy: Kat. C + CE (z kodem 95)
      • Zasięg transportu: Tylko krajowy (teren Niemiec)
      • Wymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowych
      • Gotowość do pracy zmianowej

      Oferujemy

      • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
      • Atrakcyjne wynagrodzenie netto 2600-3000€
      • Zatrudnienie na pełny etat lub pracy w systemie 2/1 lub 3/1 oraz bez systemu
      • Wynagrodzenie zgodne z posiadanymi kwalifikacjami
      • Zakładowy plan emerytalny
      • Zniżki na zakupy od wielu partnerów kooperacyjnych
      • Zróżnicowaną i odpowiedzialną pracę
      • Zakwaterowanie w razie potrzeby - płatne - koszt 75 EUR miesięcznie
      • Stałą stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie transportowej
      • Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (min. Kindergeld)
      • Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
      • Opłacanie składek emerytalnych