Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ProVerba Maciej Andrzejczak

Czy to Twoja firma?

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ProVerba Maciej Andrzejczak praca

Skórzewo

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ProVerba to profesjonalny dostawca tłumaczeń dla szerokiego spektrum klientów w Polsce i za granicą. Działamy 20 lat, zrealizowaliśmy ponad 67 tysięcy projektów dla ponad 500 klientów na całym świecie.

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ProVerba Maciej Andrzejczak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ProVerba Maciej Andrzejczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ProVerba Maciej Andrzejczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ProVerba Maciej Andrzejczak

Siedziba główna

Praca Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ProVerba Maciej Andrzejczak - oferty archiwalne

  • Korektor/koordynator projektów tłumaczeniowych z obszaru anglojęzycznego (m/k)

    • Skórzewo
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • 5 000-9 000 zł / mies.
    • Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ProVerba to profesjonalny dostawca tłumaczeń dla szerokiego spektrum klientów w Polsce i za granicą. Działamy 20 lat, zrealizowaliśmy ponad 67 tysięcy projektów dla ponad 500 klientów na całym świecie. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

      Korektor/koordynator projektów tłumaczeniowych z obszaru anglojęzycznego (m/k)

      Jesteś z gramatyką języka polskiego za pan brat? Umiesz dopasować rejestr języka w zależności od grupy docelowej? Znasz język angielski w stopniu zaawansowanym (min. C1)? Nie boisz się nowych wyzwań i lubisz pracę z tekstem? Właśnie Ciebie szukamy!

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      • wsparcie merytoryczne w obsłudze projektów tłumaczeniowych obszaru anglojęzycznego (korekty, koordynacja pracy tłumaczy),
      • koordynacja projektów tłumaczeniowych,
      • praca w zespole, stacjonarna w Skórzewie pod Poznaniem.

      Wymagania

      • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie C1. Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego,
      • bardzo dobra znajomość zasad gramatyki i stylistyki języka polskiego,
      • wykształcenie branżowe (np. techniczne, prawnicze) i znajomość oprogramowania do wspomagania tłumaczeń (CAT) będzie dodatkowym atutem,
      • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
      • umiejętność analitycznego myślenia,
      • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
      • wzorowa organizacja pracy (zadania równoległe i rozłożone w czasie).

      Oferujemy

      Współpracując z nami, otrzymasz:
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • stabilność wymiaru comiesięcznej współpracy,
      • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,
      • możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy (również w niepełnym wymiarze godzin),
      • możliwość udziału w projektach wykonywanych dla wielu znanych światowych marek.
      Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres: maciejandrzejczak(małpka)list.pl do dnia 30 września 2022.
      Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Pracodawcy w Skorzewie