Czy to Twoja firma?

MIEJSKI OSRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GDYNI praca

Gdynia

Od trzech dekad jesteśmy dumnym strażnikiem społecznego dobrobytu w Gdyni. W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Gdyni, naszą misją jest zapewnienie wsparcia tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Nasza historia to opowieść o nieustannym dążeniu do doskonałości w służbie społecznej, co zaowocowało stworzeniem jednego z najnowocześniejszych systemów wsparcia w Polsce.

Zawodowość, elastyczność i zdolność do adaptacji to wartości, które kierują naszymi działaniami każdego dnia. Dzięki nim, możemy oferować pomoc społeczną, która naprawdę odpowiada na indywidualne potrzeby naszych mieszkańców. Od wsparcia dla osób bezdomnych, przez pomoc osobom z niepełnosprawnościami, aż po opiekę nad seniorami i integrację osób wykluczonych – nasze usługi są tak różnorodne jak wyzwania, przed którymi stają nasi podopieczni.

Jesteśmy dumni z naszych innowacyjnych programów, takich jak program „Utrecht” czy indywidualne plany wychodzenia z bezdomności, które pokazują nasze nowatorskie podejście do rozwiązywania problemów społecznych. Nasza oferta obejmuje usługi opiekuńcze, opiekę dzienną i całodobową, a także wsparcie specjalistyczne i poradnictwo. Wszystko to, by zapewnić kompleksową pomoc i ułatwić naszym mieszkańcom powrót do pełnej aktywności w społeczeństwie.

Jako instytucja samorządowa, nasza stabilność finansowa i odpowiedzialność społeczna idą w parze z zaangażowaniem w życie lokalnej społeczności. Nasz unikalny system wsparcia i skuteczne programy, dostosowane do indywidualnych potrzeb, stanowią naszą przewagę konkurencyjną. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę i wsparcie, które pozwoli mu odnaleźć swoje miejsce w społeczeństwie.

Przez ostatnie 30 lat nieustannie pracowaliśmy na zaufanie mieszkańców Gdyni, a nasze zaangażowanie w lokalną społeczność jest tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do współtworzenia z nami historii, która każdego dnia jest pisana przez ludzi, dla ludzi.

MIEJSKI OSRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GDYNI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MIEJSKI OSRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GDYNI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKI OSRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GDYNI

Mapa MIEJSKI OSRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GDYNI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
MIEJSKI OSRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GDYNI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MIEJSKI OSRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GDYNI - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1) Utrzymanie w czystości otoczenia pomieszczeń mieszkalnych, sanitarnych i jadalni,
      pomieszczenia do wydawania posiłków i zmywania naczyń, szatni oraz magazynów.
      2) Utrzymanie w należytym porządku sprzętu pralniczego oraz stanu sanitarnego pralni.
      3) Realizowanie zapisów zgodnie z umową na usługi pralnicze.
      4) Pomoc przy wykonywaniu czynności higienicznych u podopiecznych, utrzymanie higieny
      najbliższego otoczenia.
      5) Pomoc w karmieniu podopiecznych, zgodnie z zaleceniami dietetycznymi.
      6) Mycie okien.
      7) Pomoc w organizowaniu i obsłudze uroczystości okolicznościowych.
      8) Dbanie o sprzęt i wyposażenie ośrodka.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: konieczne: a. posiadanie obywatelstwa polskiego lub obywatelstwa innego niż Polska państwa Unii Europejskiej lub innego państwa, którego obywatelom, na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego, przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub posiadanie obywatelstwa ukraińskiego w przypadku obywatela Ukrainy przebywającego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, którego pobyt na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest legalny lub uznawany za legalny na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, b. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, c. wykształcenie oraz staż pracy: niezbędne: podstawowe. Mogą aplikować osoby z niepełnosprawnościami. Dokumenty należy składać lub przesyłać do dnia 16.01.2022 r. pod adresem: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni, 81 - 265 Gdynia, ul. Grabowo 2, Dział Kadr z dopiskiem Gdyński Ośrodek Wsparcia Bosmańska 32 A -oferta pracy Dodatkowe informacje można uzyskać w Gdyńskim Ośrodku Wsparcia Bosmańska 32 A pod numerem telefonu: 058/ 625 39 01, 780 062 722 w dni powszednie w godz. 7:00 14:30 bądź mailowo: gow32a@mopsgdynia.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik do pracy lekkiej

    • Gdynia
    • część etatu

      Utrzymywanie w należytej czystości pomieszczeń Administracji MOPS oraz najbliższego otoczenia przed wejściem do budynku, tj.
      - zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, wycieranie kurzu z mebli, parapetów i urządzeń, usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w gablotach, ścianach i drzwiach,
      - mycie, czyszczenie i odkażanie umywalek, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach, mycie dozowników do mydła i ręczników, luster, mycie ścian i podłóg pokrytych glazurą, drzwi i ościeżnic oraz okien,
      - mycie urządzeń kuchennych,
      - stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno – higienicznych w toaletach i łazienkach,
      - opróżnianie koszy na śmieci do wskazanych zbiorczych pojemników zgodnie z zasadami segregacji odpadów obowiązującymi w Gminie Miasta Gdyni, opróżnianie niszczarek.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Po okresie próbnym możliwość stałej współpracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 850 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Gdyni