KOSTAL SOLAR ELECTRIC

Czy to Twoja firma?

KOSTAL SOLAR ELECTRIC praca

Jesteśmy KOSTAL SOLAR ELECTRIC, innowacyjnym liderem w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, z siedzibą w malowniczym Freiburgu. Nasza podróż rozpoczęła się w 2006 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy i wprowadzamy na rynek nowatorskie rozwiązania, które pomagają naszym klientom w efektywnym wykorzystaniu energii słonecznej.

Nasze produkty, w tym falowniki, systemy fotowoltaiczne, magazyny energii oraz szkolenia z zakresu fotowoltaiki, są wynikiem pasji i zaangażowania naszego zespołu, który liczy od 2 do 10 osób. Jesteśmy dumni, że możemy oferować inteligentne rozwiązania, takie jak stacje ładowania KOSTAL Wallbox, liczniki energii oraz oprogramowanie monitorujące, które są nie tylko innowacyjne, ale i wyznaczają standardy jakości, dzięki produkcji w Niemczech.

Jako część Grupy KOSTAL, czerpiemy z ponad stuletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług. To doświadczenie jest naszym atutem i pozwala nam na utrzymanie pozycji lidera w dostarczaniu inwerterów hybrydowych i solarnych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasza historia jest pełna przełomowych momentów, takich jak wprowadzenie pierwszego falownika trójfazowego PIKO w 2007 roku, a także naszej innowacyjnej funkcji prewencyjnej Arc Detection w 2012 roku. W 2013 roku z dumą zaprezentowaliśmy PIKO BA, nasz pierwszy falownik hybrydowy z akumulatorem wysokiego napięcia. A w 2022 roku wkroczyliśmy w świat e-mobilności z naszą pierwszą ładowarką naścienną AC dla pojazdów elektrycznych, ENECTOR.

Nasze rozwiązania są przemyślane i dostosowane do potrzeb przyszłości energetycznej, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na inteligentne wytwarzanie i wykorzystanie energii. Chociaż nasza misja i wartości nie zostały tutaj sprecyzowane, każdego dnia dążymy do tego, by nasze działania były odzwierciedleniem naszego zaangażowania w ochronę środowiska i promowanie zrównoważonego rozwoju.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej społeczności, która wspólnie kształtuje przyszłość energii odnawialnej. Razem możemy uczynić świat czystszym i bardziej zrównoważonym miejscem.

KOSTAL SOLAR ELECTRIC najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy KOSTAL SOLAR ELECTRIC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOSTAL SOLAR ELECTRIC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Inżynier Realizacji Projektów

    Adal sp. z o.o.
    • Czosnów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Test Automation Engineer

    SMART-HR
    • Warszawa
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Inżynier budowy

    ABAKON BD Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    Polecana
    Dodana
  • Field Service Engineer

    SMART-HR
    • Warszawa
    • praca zdalna
    Dodana

Mapa KOSTAL SOLAR ELECTRIC

Siedziba główna

Praca KOSTAL SOLAR ELECTRIC - oferty archiwalne

  • Inżynier wsparcia technicznego

    • Warszawa
    • pełny etat
    • KOSTAL Solar Electric poszukuje Inżyniera Wsparcia Technicznego, który stanie się ekspertem w zakresie naszych produktów w regionie Polski. Będzie częścią międzynarodowego zespołu serwisowego i będzie osobą odpowiedzialną za wsparcie techniczne przez telefon i e-mail na rynku polskim.

      Zostanie on przeszkolony przez firmę KOSTAL i będzie w stanie zaoferować rozwiązywanie problemów z falownikami fotowoltaicznymi, instrukcje instalacji fotowoltaicznej, wsparcie przed i po sprzedaży oraz doradztwo w zakresie projektowania instalacji fotowoltaicznej.

      KOSTAL Solar Electric jest niemiecką firmą rodzinną oraz wiodącym dostawcą innowacyjnych falowników solarnych i systemów magazynowania energii dla prywatnych i komercyjnych systemów fotowoltaicznych. Jako dostawca rozwiązań do inteligentnego wytwarzania energii i jej wykorzystania, ściśle współpracujemy z różnymi partnerami, między innymi z sektora inteligentnego domu i e-mobilności. Nasze rozwiązania dla energii przyszłości są opracowywane i produkowane w Niemczech, aby oferować najwyższe standardy jakości. Korzystamy z doświadczenia, jakie Grupa KOSTAL zebrała od ponad 100 lat zaopatrując branżę motoryzacyjną.

      Prosimy przesyłać CV tylko w języku angielskim.

      Zakres obowiązków

      • Wsparcie techniczne klientów przez telefon i email na rynku polskim
      • Rozwiązywanie problemów z falownikami fotowoltaicznymi
      • Instrukcje instalacji fotowoltaicznej
      • Wsparcie przed i po sprzedaży
      • Doradztwo w zakresie projektowania instalacji fotowoltaicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne, najlepiej inżynier elektryk
      • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
      • Znajomość techniczna systemów fotowoltaicznych jest dodatkowym atutem
      • Doświadczenie we wsparciu Hotline i/lub projektowaniu/konserwacji systemów fotowoltaicznych jest dodatkowym atutem
      • Dynamiczny, elastyczny i skuteczny w pracy pod presją
      • Chęć do nauki, organizacji, spójności, w duchu zespołowym
      • Znajomość informatyki jest koniecznością
      • Dobra znajomość gabinetu MS jest koniecznością

      Oferujemy

      • wsparcie i niezbędne szkolenia
      • umowa o prace
      • możliwość samorozwoju i poznawania nowych technologii

      • niezbędne narzędzia pracy

      • atrakcyjne wynagrodzenie