Exlab Sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

Exlab Sp z o.o. praca

Balice

Nasza firma powstała w 2012 roku i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą płynów do elektronicznych papierosów. Zakład produkcyjny jak i siedziba firmy mieszczą się w Balicach koło Krakowa.

Nasza hala produkcyjna jest wyposażona w nowoczesne laboratorium, linie rozlewające, etykieciarki, oraz kartoniarki umożliwiające uzyskanie najwyższej jakości produktu końcowego. Produkujemy produkty akcyzowe w składzie podatkowym. Zatrudniamy 50 pracowników, posiadamy 20 sklepów specjalistycznych. Zapraszamy do Współpracy.

Exlab Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Exlab Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Exlab Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Exlab Sp z o.o.

Siedziba główna

Exlab Sp z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Niepołomice
  5. Poznań
  6. Wadowice
  7. Bielsko-Biała
  8. Gliwice
  9. Gdańsk
  10. Rokietnica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Exlab Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy B2B / Przedstawicielka handlowa B2B

    • Zachodniopomorskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 4 200-5 500 zł / mies.

      Miejsce Pracy:Polska

      Miasto: Szczecin

      Województwo: Zachodniopomorskie

      Wynagrodzenie miesięczne brutto 4200-5500

      Rekrutacja zdalna, praca od zaraz

      Zakres obowiązków

      • Sprzedaż produktów oraz obsługa bieżących Klientów znajdujących się w w bazie spółki na przydzielonym terenie.
      • Reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych.
      • Nawiązywanie współpracy (pozyskiwanie nowych klientów) oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych.

      Wymagania

      • Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w sprzedaży produktów lub/i usług w sektorze B2B (mile widziane doświadczenie handlowe w branży płynów do papierosów elektronicznych lub alternatyw).
      • Kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie długotrwałych relacji z Klientami.
      • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na realizację celów.

      Oferujemy

      • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, kartę paliwową, laptop, telefon, materiały marketingowe, wsparcie merytoryczne oraz wdrożenie do pracy i pakiet szkoleń.
      • Wynagrodzenie: podstawa plus system premiowy
  • Pracownik na produkcję

    • Balice
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy pracowników do prostych prac produkcyjnych.

      Opis stanowiska:

      * Prace manualne na produkcji

      * Praca przy maszynach automatycznych i półautomatycznych. Proste czynności.

      * Pakowanie lekkiego asortymentu w kartoniki i kartony zbiorcze

      * Przygotowanie asortymentu do wysyłki

      * Etykietowanie

      Wymagania

      * Chęć do pracy

      * Sumienność

      * Odpowiedzialność

      * Sprawność manualna

      * Umiejętność pracy w zespole

      * Doświadczenie przy obsłudze maszyn oraz usuwanie drobnych usterek mile widziane

      Oferujemy

      pracę w miłej atmosferze. Osoby bez doświadczenie chętnie przyuczymy. Wynagrodzenie 4000 zł brutto. Zapraszamy do współpracy.

Pracodawcy w Balicach