Czy to Twoja firma?

blaty.eu Stelter Karolina praca

Goncarzewy

Witaj w świecie blaty.eu, gdzie pasja do piękna i funkcjonalności wnętrz spotyka się z mistrzostwem rzemiosła. Nasza podróż rozpoczęła się ponad dekadę temu w malowniczych Goncarzewach, gdzie zrodziła się wizja tworzenia wyjątkowych przestrzeni za pomocą najwyższej jakości wyposażenia wnętrz. Jako lider na rynku lokalnym, jesteśmy dumni, że nasze produkty – od umywalek, przez blaty kuchenne i łazienkowe, po meble kompozytowe i akcesoria – zdobią domy i przestrzenie komercyjne, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W blaty.eu dbamy o każdy detal. Nasze umywalki, zarówno te z odpływem liniowym, jak i centralnym, czy zintegrowane z blatem, są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Wierzymy, że piękno tkwi w jakości, dlatego wykorzystujemy doświadczenie i know-how, aby tworzyć produkty, które przetrwają próbę czasu. Jako autoryzowany partner marek takich jak Corian, Kerrock, Hi-Macs, gwarantujemy, że nasze wyroby spełniają najwyższe standardy.

Zespół blaty.eu to grupa specjalistów, których łączy ponad 15-letnie doświadczenie i pasja do tworzenia. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień, a zaangażowanie w każdy projekt jest naszym znakiem rozpoznawczym. Jesteśmy polską firmą, z polskim kapitałem, co jest fundamentem naszej stabilności i niezależności.

Dla nas, relacje z klientami to coś więcej niż tylko transakcje. Cenimy sobie długofalową współpracę i jesteśmy dostępni dla naszych klientów na każdym etapie – od pomocy przy wyborze produktów, przez tworzenie dokumentacji, aż po wsparcie po zakupie. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy szukają niebanalnych i trwałych rozwiązań do swoich wnętrz.

Zapraszamy Cię do świata blaty.eu, gdzie jakość, innowacyjność i piękno idą w parze z zaufaniem i doświadczeniem. Razem stwórzmy przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Twojego stylu i charakteru.

blaty.eu Stelter Karolina najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł wytwórstwo / rzemiosło media / pr / reklama / marketing serwis / montaż

Oferty pracy blaty.eu Stelter Karolina

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca blaty.eu Stelter Karolina

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

blaty.eu Stelter Karolina poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca blaty.eu Stelter Karolina - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji (nr 0116)

    blaty.eu Stelter Karolina
    • Goncarzewy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Firma blaty.eu zajmująca się tworzeniem umywalek, blatów i mebli z materiału solid surface zatrudni osobę na stanowisko pracownik produkcji.

      - pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
      - jednozmianowy system pracy,
      - przyjazną atmosferę w pracy,

      od poniedziałku do piątku 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi, prawo jazdy kat.B
      • Inne wymagania: - umiejętność używania elektronarzędzi (szlifierka, frezarka) - prawo jazdy kat. B - wykształcenie min. zawodowe - mile widziane doświadczenie w stolarstwie/budowlane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą ; od 4000zł brutto + premie
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Goncarzewach