Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Mark-Pol Marek Jasiński praca

Wąbrzeźno

Od ponad trzech dekad Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Mark-Pol Marek Jasiński jest synonimem innowacji i jakości w branży recyklingowej. Nasza rodzinna firma, która rozpoczęła swoją przygodę z biznesem w 1990 roku, początkowo zajmując się handlem artykułami dekoracji wnętrz, z czasem wypracowała sobie pozycję lidera w recyklingu tworzyw sztucznych. Dzięki naszemu doświadczeniu, solidności i profesjonalizmowi, zdobyliśmy uznanie klientów nie tylko na rynku krajowym, ale również w skali europejskiej i światowej.

Specjalizujemy się w recyklingu tworzyw sztucznych, a nasze produkty, takie jak wyroby prasowane na podłoża dla koni czy proszki z odpadów postprodukcyjnych wykorzystywane w produkcji profili budowlanych, są wynikiem zaawansowanych procesów produkcyjnych. Nasze maty dla koni cieszą się uznaniem wśród odbiorców, którzy cenią sobie najwyższą jakość i dbałość o detale.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz, ale przede wszystkim codzienna praktyka. Nasz innowacyjny proces recyklingu PVC, realizowany na specjalistycznych liniach produkcyjnych, pozwala na wyselekcjonowanie najlepszych materiałów PCV, co przekłada się na wyjątkowość i trwałość naszych produktów. Jesteśmy dumni, że nasza wykwalifikowana załoga jest w stanie kontrolować specjalnie opracowane procesy, co gwarantuje niezmiennie wysoką jakość naszych wyrobów.

W Mark-Pol rozumiemy, że sukces w biznesie to nie tylko sprzedaż produktów, ale również budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami. Nasze wartości – doświadczenie, solidność i profesjonalizm – są fundamentem, na którym opieramy naszą działalność. To one kształtują naszą firmę i pozwalają nam nieustannie rozwijać się i doskonalić naszą ofertę.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy, tak jak my, wierzą w zrównoważony rozwój i najwyższą jakość produktów. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszej planety.

Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Mark-Pol Marek Jasiński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Mark-Pol Marek Jasiński

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Mark-Pol Marek Jasiński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Mark-Pol Marek Jasiński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Mark-Pol Marek Jasiński - oferty archiwalne

  • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

    Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Mark-Pol Marek Jasiński
    • Wąbrzeźno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn i urządzeń do

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Segregacja odpadów z tworzyw sztucznych

    • Wąbrzeźno

      segregacja odpadów z tworzywrzyw sztucznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Wąbrzeźnie