Czy to Twoja firma?

MLEK-MAR Marta Krajewska praca

Szepietowo

Witaj! Jesteśmy MLEK-MAR, a nasza pasja to wspieranie rolnictwa przez innowacje i zaawansowaną technologię. Od ponad 25 lat z powodzeniem obsługujemy farmy mleczne, dostarczając im nowoczesne urządzenia, które ułatwiają codzienną pracę i przyczyniają się do rozwoju hodowli bydła mlecznego.

Nasze produkty to nie tylko maszyny, ale kompleksowe rozwiązania systemowe, które pomagają w pozyskiwaniu i schładzaniu mleka, żywieniu zwierząt, a także w utrzymaniu higieny i zdrowia krów. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stają współcześni hodowcy, dlatego nasza oferta jest stale dostosowywana do ich potrzeb.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasza firma, zlokalizowana w malowniczym Szepietowie, jest synonimem jakości i niezawodności. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zapewniamy profesjonalne usługi montażu, serwisu urządzeń udojowych i żywieniowych oraz schładzalników mleka. Nasze urządzenia są intuicyjne w obsłudze, a ich skuteczność potwierdzają liczne gospodarstwa, które na co dzień korzystają z naszych rozwiązań.

MLEK-MAR to nie tylko dostawca sprzętu – jesteśmy partnerem dla rolników. Rozumiemy, że nasz sukces zależy od sukcesu naszych klientów, dlatego zawsze stawiamy na dialog i współpracę. Chcemy, aby każdy hodowca czuł, że ma wsparcie w dążeniu do doskonałości swojej produkcji.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i usług – razem możemy osiągnąć więcej!

MLEK-MAR Marta Krajewska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MLEK-MAR Marta Krajewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MLEK-MAR Marta Krajewska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MLEK-MAR Marta Krajewska

Siedziba główna

Praca MLEK-MAR Marta Krajewska - oferty archiwalne

  • Magazynier

    MLEK-MAR Marta Krajewska
    • Wysokie Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie dostaw towaru, sprawdzanie zgodności ilościowych i jakościowych w dostawach. Rozkładanie towaru na regałach, dbanie o porządek, sprzątanie przestrzeni magazynu - Sklep - pomoc w obsłudze klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Porządkowość, mile widziane uprawnienia na wózek oraz 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca klienta

      Sprzedaż i obsługa klienta, przyjmowane dostaw i rozstawianie towarów, sprzątanie i dbałość o estetykę sklepu. Obsługa komputera i programu sprzedażowego

      Wymagania

      • Inne wymagania: znajomość rolnictwa lub urządzeń technicznych, ogrodniczych, doświadczenie w obsłudzie klienta lub rolnictwie

      Oferujemy

Pracodawcy w Szepietowie