Czy to Twoja firma?

ArtCold SYLWIA PIĄTEK praca

Sulejów

W sercu Sulejowa znajduje się miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją, a zaangażowanie łączy się z profesjonalizmem – to właśnie ArtCold SYLWIA PIĄTEK. Jesteśmy firmą, która z pasją podchodzi do każdego projektu, specjalizując się w instalacjach wodno-kanalizacyjnych i szeroko pojętych systemach grzewczych. Nasze usługi to nie tylko montaż pomp ciepła, ale również kompleksowe doradztwo, które pomaga naszym klientom w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych rozwiązań. Nasza reputacja jest dla nas kluczowa – opinie, które pozostawiają nasi klienci, są świadectwem wysokiej jakości naszych usług. Dzięki nim wiemy, że nasza praca jest doceniana i że możemy być dumni z tego, co robimy. Zaufanie, które budujemy każdego dnia, jest fundamentem naszej pozycji na rynku. W ArtCold SYLWIA PIĄTEK stawiamy na profesjonalizm. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, które podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nasze usługi są kompleksowe – od doradztwa i doboru odpowiednich komponentów, przez precyzyjny montaż, aż po wsparcie w załatwianiu formalności związanych z programem "Czyste Powietrze". Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów, aby wszystkie etapy realizacji przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i nieustannie dąży do doskonalenia swoich usług. W naszej pracy kierujemy się wiedzą i doświadczeniem, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Nasza przewaga konkurencyjna to kompleksowość – jesteśmy z naszymi klientami od początku do końca ich inwestycji, zapewniając spokój umysłu i satysfakcję z wykonanej pracy. W ArtCold SYLWIA PIĄTEK każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie stanowi nasz priorytet. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem stworzymy przestrzeń, która będzie ciepła, bezpieczna i przyjazna dla środowiska.

Oferty pracy ArtCold SYLWIA PIĄTEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ArtCold SYLWIA PIĄTEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ArtCold SYLWIA PIĄTEK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ArtCold SYLWIA PIĄTEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ArtCold SYLWIA PIĄTEK - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera pomp ciepła

    • Sulejów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc głównemu monterowi przy montażu pomp ciepła, klimatyzacji oraz rekuperacji

      miejsce wykonywania pracy woj. łódzkie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: podstawowa znajomość i umiejętność wykonywania instalacji hydraulicznych, wysoka kultura osobista i cierpliwość, pomagająca odpowiadać na częste pytania klientów, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sulejowie