Czy to Twoja firma?

HUMAN LIFE PROMOTION sp. z o.o. praca

Białystok

Jesteśmy Human Life Promotion, sercem naszej działalności jest edukacja i wsparcie społeczne. Od momentu naszego założenia 3 listopada 2006 roku, nasza misja skupia się na dostarczaniu usług, które wzbogacają życie i wspierają rozwój naszych klientów w Białymstoku i poza nim.

Jako niewielki zespół profesjonalistów, zatrudniający od 1 do 5 osób, jesteśmy zobowiązani do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Nasza oferta edukacyjna obejmuje wychowanie przedszkolne, gdzie dbamy o to, aby nasze zajęcia były nie tylko dydaktyczne, ale również wychowawcze i opiekuńcze. Rozumiemy, że odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci jest najważniejsza, dlatego prowadzimy staranną dokumentację i dbamy o każdy szczegół naszej pracy.

Nie ograniczamy się jednak tylko do edukacji najmłodszych. Nasze usługi rozciągają się również na pozaszkolne formy edukacji, działalność szpitali, a także pomoc społeczną z zakwaterowaniem dla osób starszych i niepełnosprawnych. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać te społeczności, oferując im nie tylko opiekę, ale i komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasza działalność naukowa i prace rozwojowe w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznych świadczą o naszym zaangażowaniu w innowacje i dążeniu do ciągłego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nauka i edukacja to klucz do lepszej przyszłości.

W HUMAN LIFE PROMOTION rozumiemy również znaczenie technologii w dzisiejszym świecie, dlatego w naszym portfolio znajduje się również produkcja urządzeń napromieniowujących oraz sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem innowacyjności i najwyższej jakości.

Jako firma, jesteśmy wspierani przez trzech wspólników, w tym przez naszą główną wspólniczkę, Magdalenę Sadowską. Nasz kapitał zakładowy wynosi 646 000 zł, co stanowi solidną podstawę dla naszej stabilności finansowej i pozwala nam inwestować w przyszłość naszej firmy i społeczności, której służymy.

W HUMAN LIFE PROMOTION wierzymy, że każdy ma prawo do jakościowej edukacji i opieki. Dążymy do tego, aby nasze usługi były dostępne dla każdego, kto ich potrzebuje, i aby każda osoba, z którą pracujemy, czuła się ważna i doceniana. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności.

HUMAN LIFE PROMOTION SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy HUMAN LIFE PROMOTION SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HUMAN LIFE PROMOTION SP. Z O.O.

HUMAN LIFE PROMOTION SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HUMAN LIFE PROMOTION SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    HUMAN LIFE PROMOTION SP. Z O.O.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - objęcie funkcji nauczyciela wychowawcy w grupie przedszkolnej w Niepublicznym Przedszkolu "Europrymusek" w Białymstoku
      - realizacja zajęć wychowawczych, opiekuńczych i dydaktycznych
      - prowadzenie dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Mile widziane dodatkowe kwalifikacje np.: do nauczania j. angielskiego, psycholog, terapia pedagogiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 675 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Białystok

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Białymstoku