Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej praca

Siennica Różana

W sercu Siennicy Różanej, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, znajduje się nasza Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku. Jesteśmy dumni z naszej roli w kształtowaniu młodych umysłów i serc, oferując edukację na najwyższym poziomie podstawowym. Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale przestrzeń, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i talenty poprzez różnorodne zajęcia pozalekcyjne.

Zaangażowanie w życie społeczności lokalnej to dla nas priorytet. Organizujemy wydarzenia, które łączą edukację z kulturą, takie jak konkursy językowe, które inspirują naszych uczniów do przekraczania granic własnych możliwości. Zajęcia wojskowe z kolei uczą dyscypliny i szacunku do historycznych wartości naszego kraju.

Dbamy o zdrowie naszych uczniów, zapewniając opiekę zdrowotną, w tym profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną. To pokazuje, że nasza troska wykracza poza edukacyjne aspekty życia szkolnego.

Jesteśmy szkołą, która nieustannie dąży do doskonałości, stawiając na rozwój i bezpieczeństwo naszych uczniów. Choć nie podajemy tutaj naszych certyfikatów czy szczegółów dotyczących formy prawnej, to każdego dnia udowadniamy, że nasza pozycja w środowisku edukacyjnym jest solidna i godna zaufania.

Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie każde dziecko ma szansę na rozwój w duchu wartości, które są fundamentem naszej szkoły. Razem tworzymy przyszłość, która jest jasna i pełna możliwości.

Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne

Oferty pracy Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej

  • Nauczyciel logopeda

    Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej
    • Siennica Różana
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Wygasa

Mapa Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej - oferty archiwalne

  • Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel wspomagający pracę nauczyciela

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika specjalna
      • Inne wymagania: Wysoki poziom empatii, cierpliwośc, doświadczenie z dziećmi autystycznymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 329 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zgodne z rozporządzeniem MEIN oraz Kartą Nauczyciela, wymiar czasu pracy 20/20
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

      Prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującym programem wychowania przedszkolnego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika wczesnoszkolna
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Umiejętność: podzielność uwagi, spostrzegawczość, empatia, cierpliwość, opanowanie, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 997 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zgodne z rozporządzeniem MEIN w sprawie wynagrodzeń, wymiar czasu pracy 15/25