Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MARIA ROBERT FRONTCZAK praca

Koźminek

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem polskiej przedsiębiorczości. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Maria" założone przez Roberta Frontczaka w malowniczym Koźminku, w sercu Wielkopolski, rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku. Nasza firma to synonim tradycji połączonej z nowoczesnością, a nasze usługi to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów, co czyni nas kluczowym ogniwem w łańcuchu dostaw wielu branż. Jesteśmy także ekspertami w produkcji wysokiej jakości opon i dętek z gumy, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych to kolejna dziedzina, w której wyznaczamy standardy, dbając o precyzję i bezpieczeństwo na każdym etapie prac.

Nasza oferta to także przygotowanie terenu pod budowę oraz szeroki wachlarz specjalistycznych robot budowlanych. Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, dlatego oferujemy usługi, które pomagają naszym klientom osiągnąć ich cele.

Jesteśmy dumni z naszej wielkopolskiej tożsamości i z tego, że nasze usługi przyczyniają się do rozwoju regionu oraz całego kraju. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu przedsiębiorstw, które cenią sobie jakość, terminowość i elastyczność.

W Przedsiębiorstwie Wielobranżowym "Maria" stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie naszych usług. Wierzymy, że nasza praca jest fundamentem sukcesu naszych klientów, a ich zadowolenie jest naszym największym osiągnięciem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszej firmie i jej solidnemu doświadczeniu.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " MARIA" ROBERT FRONTCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Koźminek
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " MARIA" ROBERT FRONTCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " MARIA" ROBERT FRONTCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " MARIA" ROBERT FRONTCZAK

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " MARIA" ROBERT FRONTCZAK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " MARIA" ROBERT FRONTCZAK - oferty archiwalne

  • KIEROWCA C+E

    • Koźminek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України

      Zakres obowiązków

      • KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

      Wymagania

      • PRAWO JAZDY C+E.
      • POMAGAMY ZAŁATWIAC KOD 95, KARTĘ KIEROWCY

      Oferujemy

      • WYNAGRODZENIE OK. 3000 EURO

Pracodawcy w Koźminku