Poradnia Logopedyczna Bene Dico

Czy to Twoja firma?

Poradnia Logopedyczna Bene Dico praca

Skarbimierz

Poradnia Logopedyczna Bene Dico we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni do swojego zespołu logopedę do prowadzenia profilaktycznych zajęć logorytmicznych z grupami przedszkolnymi oraz żłobkowymi. Praca na terenie Wrocławia.

Mile widziane również osoby prowadzące własną działalność.

Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i współpracować z Poradnią prosimy o kontakt pod numerem 607 527 005.

Poradnia Logopedyczna Bene Dico najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Logopeda Skarbimierz
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Poradnia Logopedyczna Bene Dico

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Poradnia Logopedyczna Bene Dico

Mapa Poradnia Logopedyczna Bene Dico

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Olawa
  5. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Poradnia Logopedyczna Bene Dico - oferty archiwalne

  • Logopeda

    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie profilaktyki logopedycznej dla dzieci przedszkolnych.

      Wymagania

      Wymagane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w prowadzienu zajęć z zakresu profilaktyki logopedycznej.

      Oferujemy

      Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczny czas pracy do indywidualnego ustalenia.

Pracodawcy w Skarbimierzu