Czy to Twoja firma?

CENTRUM RATOWNICTWA GLIWICE praca

Gliwice
CENTRUM RATOWNICTWA GLIWICE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy CENTRUM RATOWNICTWA GLIWICE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM RATOWNICTWA GLIWICE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CENTRUM RATOWNICTWA GLIWICE - oferty archiwalne

  • Podinspektor

    CENTRUM RATOWNICTWA GLIWICE
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: min. średnie; wymagane umiejętności : umiejętność obsługi komputera oraz znajomość MS Office, redagowania pism, kreatywnego i analitycznego myślenia; szczegóły oferty pracy na stronie:
      jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Podinspektor/inspektor

    • Gliwice

      Wykształcenie: min. średnie; wymagane umiejętności : umiejętność obsługi komputera oraz znajomość MS Office, redagowania pism, kreatywnego i analitycznego myślenia; znajomość podstawowych zagadnień z zakresu ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.) - w odniesieniu do zamówień klasycznych; podstawowych zagadnień związanych z ochroną danych osobowych; Statutu Centrum Ratownictwa Gliwice ustalonego Uchwala nr XXXVI/786/2018 Rady Miasta Gliwice z dnia z dnia 22 marca 2018 r.(Dz. Urz. Woj. Śląkiego z 2018 r. poz.2091); Regulaminu Organizacyjnego Centrum Ratownictwa Gliwice.; doświadczenie zawodowe - mile widziane doświadczenie w pracy w zakresie przygotowywania dokumentacji do realizowanych zakupów; zakres obowiązków: realizacja bieżących zadań zespołu, przygotowywanie dokumentacji do realizowanych zakupów, weryfikacja zgodności faktur z notatkami, zleceniami i umowami, udział w przygotowywaniu dokumentacji do realizowanych postępowań przetargowych, współudział w prowadzeniu postępowań oraz pracach komisji przetargowej jednostki;
      udział w wizjach lokalnych w terenie związanych z realizowanymi zadaniami; udział w inwentaryzacji majątku jednostki; przyjmowanie i dokumentowanie zgłoszeń o powstałych usterkach i awariach oraz przygotowywanie zleceń dla firm świadczących usługi naprawcze; prowadzenie rejestru planowanych przeglądów, napraw i remontów użytkowanego przez jednostkę sprzętu i urządzeń; przygotowywanie informacji niezbędnych do wykonania planów i sprawozdań oraz współpraca z innymi stanowiskami pracy w zakresie realizowanych zadań; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 do 4 200 PLN

Pracodawcy w Gliwicach