Czy to Twoja firma?

INSTAL-PROJEKT HVAC SP Z.O.O. praca

Sosnowiec

Jesteśmy Instal-Projekt HVAC, firma z pasją do tworzenia zaawansowanych systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Od naszego powstania w 2018 roku, nieustannie dążymy do bycia liderem innowacji i jakości w branży HVAC. Nasze usługi obejmują cały proces inwestycyjny – od pierwszego szkicu projektu, poprzez staranne wykonawstwo, aż po finalne uruchomienie systemów.

Specjalizujemy się w serwisach kotłowni, zarówno tych dużej, jak i małej mocy. Nasze kotłownie, opalane gazem ziemnym czy olejem opałowym, są przykładem naszego zaangażowania w dostarczanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z dumą oferujemy również centrale wentylacyjne o zróżnicowanych wydajnościach oraz agregaty chłodnicze, które są niezawodne i efektywne.

Jesteśmy przekonani, że innowacje są kluczem do sukcesu. Dlatego też nie boimy się wykorzystywać najnowszych rozwiązań w dziedzinie HVAC, co pozwala nam obniżyć koszty i zwiększyć efektywność energetyczną. Nasza wysoka jakość usług jest wynikiem stosowania sprawdzonych rozwiązań, wykorzystywania materiałów najwyższej klasy oraz ciągłego szkolenia naszego personelu.

Nasze zaangażowanie w projektowanie i realizację systemów HVAC jest odzwierciedleniem naszej misji – dostarczanie niezawodnych i efektywnych rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy jakości życia i pracy. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania są cenione przez klientów, a nasza firma jest uznawana za godnego zaufania partnera w branży.

Zapraszamy do współpracy z Instal-Projekt HVAC, gdzie innowacja i jakość idą w parze z doświadczeniem i zaangażowaniem w każdy projekt. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która jest nie tylko komfortowa, ale i zrównoważona, bezpieczna oraz efektywna energetycznie. Poznajmy się i zacznijmy wspólną podróż ku lepszej przyszłości.

INSTAL-PROJEKT HVAC SP Z.O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy INSTAL-PROJEKT HVAC SP Z.O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTAL-PROJEKT HVAC SP Z.O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INSTAL-PROJEKT HVAC SP Z.O.O.

Siedziba główna

INSTAL-PROJEKT HVAC SP Z.O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
INSTAL-PROJEKT HVAC SP Z.O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała
  5. Włocławek
  6. Wrocław
  7. Sosnowiec
  8. Gliwice
  9. Dąbrowa Górnicza
  10. Chorzów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INSTAL-PROJEKT HVAC SP Z.O.O. - oferty archiwalne

  • Serwis i montaż klimatyzacji

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • serwis i montaż klimatyzacji (split, multisplit, VRF)
      • uruchomienie klimatyzatorów
      • nadzór nad stanem technicznym urządzeń
      • diagnoza awarii

      Wymagania

      • wiedza w zakresie instalacji klimatyzacji
      • wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
      • mile widziane uprawnienia SEP- prawo jazdy kat.B
      • prawo jazdy kat.B
      • umiejętność przeprowadzenia rozruchów nowych instalacji
      • doświadczenie przynajmniej 3 lata na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • praca na umowę o pracę
      • zdobywanie umiejętności i wiedzy na w/w stanowisku
      • szkolenia
      • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Monter instalacji sanitarnych

    • Sosnowiec
    • 5 500-8 000 zł / mies.

      • montaż instalacji sanitarnych (kanalizacja, centralne ogrzewanie, kotłownie, zimna woda, odwodnienie dachu, instalacje technologiczne).

      Wymagania

      • wiedza w zakresie instalacji sanitarnych

      • prawo jazdy kat.B (mile widziane)

      • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku

      • mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe i przegubowe (urządzenia transportu bliskiego)

      Oferujemy

      • szkolenia

  • Serwisant urządzeń HVAC

    • Sosnowiec
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Poszukiwany Serwisant instalacji sanitarnych

      Zakres obowiązków

      • serwis i naprawa urządzeń instalacji sanitarnych (kotłownie gazowe, nagrzewnice gazowe, układy ciepła technologicznego, instalacje gazowe, palniki gazowe)

      Wymagania

      • wiedza w zakresie instalacji sanitarnych / automatyki / elektroniki

      • wykształcenie kierunkowe średnie techniczne (mile widziane wyższe

      • uprawnienia SEP oraz energetyczne G1/G2/G3

      • prawo jazdy kategoria B

      • mile widziane uprawnienia na podesty ruchome

      Oferujemy

      • szkolenia

Pracodawcy w Sosnowcu