Tumi-Tur

Czy to Twoja firma?

Tumi-Tur praca

Środa Śląska

Na mapie dolnośląskich atrakcji dla dzieci i młodzieży widniejemy już od niemal 10 lat. Ten czas pozwolił nam zebrać moc doświadczeń i inspiracji, które stale przekuwamy w kolejne pomysły na warsztaty i zajęcia dla Waszych podopiecznych. Naszą siedzibą jest Chwalimierz – niewielka wioska na Dolnym Śląsku, w pobliżu Środy Śląskiej.Tutaj przygotowujemy stacjonarne zajęcia – warsztaty tematyczne, animacje i wydarzenia okolicznościowe – w wiejskiej otoczce, w zgodzie z naturą. Propagujemy ekologię, szacunek do środowiska, które nas otacza. Nauka przez doświadczenie i odkrywanie to nasze wiodące założenie i główny cel. Organizujemy również wycieczki szkolne – standardowe oraz fabularne, podczas który kompleksowo planujemy czas uczestnikom, uczymy się, bawimy i przyzwyczajamy do pracy w grupie. Zapewniamy profesjonalną opiekę animatorów.

Tumi-Tur najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Animator Środa Śląska
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Tumi-Tur

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tumi-Tur

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tumi-Tur

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Tumi-Tur
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Tumi-Tur - oferty archiwalne

  • ANIMATOR NA POLU WYOBRAŹNI

    Tumi-Tur
    • Środa Śląska
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • bez doświadczenia
    • 50-55 zł / godz.
    • Tumi Tur istnieje od ponad 10 lat na rynku. W tym czasie stworzyliśmy miejsce, gdzie dzieci w bliskości z naturą mają możliwość rozwoju i zabawy. Prowadzimy warsztaty dla dzieci z przedszkoli szkół podstawowych.

      Doświadczenie i kreatywność, oraz zaangażowanie naszej kadry spowodowały, iż jesteśmy znani wśród większości szkół i przedszkoli z Dolnego Śląska.

      Poszukujemy studentów, chcących rozwijać się w pracy z dziećmi. Nie oczekujemy doświadczenia, zależy nam na zaangażowaniu, kreatywności, oraz chęci do nauki.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie warsztatów dla dzieci,
      • angażowanie dzieci do konaku z naturą
      • rozwijanie dzieci poprzez zabawę.
      • wcielanie się w rolę
      • prowadzenie gier terenowych
      • towarzyszenie dzieciom w odkrywaniu świata

      Wymagania

      Poszukujemy osób, króre:

      • chcą zaangażować się w pracę
      • lubią nowe wyzwania
      • mają głowę pełną pomysłów
      • są gotowe nauczyć się czegoś nowego
      • nie boją się dzieci i traktują je z szacunkiem
      • studiują

      Oferujemy

      • szerokie możliwości rozwoju osobistego
      • możliwość uczenia się pracy z dziećmi w różnych sytuacjach
      • praca blisko natury
      • kontakt z ciekawymi ludźmi
      • elastyczny grafik
      • wolne weekendy
      • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z Tumi Turem
      • pracę od września

Pracodawcy w Środzie Śląskiej