Czy to Twoja firma?

Pomorskie Pralinki Sp z o.o. praca

Tuchola

Jesteśmy producentem czekolady i należymy do  niemieckiej grupy Rübezahl/Riegelein z 400 pracownikami w naszym zakładzie w Tucholi. Grupa Rübezahl-Riegelein produkuje z 1500 pracownikami w sześciu lokalizacjach. Dzięki naszym markom Riegelein, Friedel, Sun Rice, Gubor, Eichetti i Chocri staliśmy się niezawodnym partnerem dla konsumentów i detalistów dzięki jakości, niezawodności i innowacyjnym produktom w naszym segmencie rynku

Pomorskie Pralinki Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Logistyk Tuchola
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Pomorskie Pralinki Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pomorskie Pralinki Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pomorskie Pralinki Sp z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Pomorskie Pralinki Sp z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Tuchola
  4. Bydgoszcz
  5. Olsztyn
  6. Poznań
  7. Cekcyn
  8. Gdańsk
  9. Katowice
  10. Wiecbork

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Pomorskie Pralinki Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Logistyk w fabryce czekolady

    • Tuchola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Fabryka czekolady poszukuje pracownika na stanowisko

      LOGISTYK

      na pełen etat

      Zakres obowiązków

      • Wsparcie niemieckiego kierownictwa działu logistycznego we wszystkich zadaniach logistycznych, które dotyczą zakładu w Tucholi
      • Zarządzanie realizacją zleceń klientów przy uwzględnieniu jakości, kosztów i wymagań klientów w zakresie transportu zbiorczego i jako strona bezpośrednia lub jako strona czarterowa
      • Zarządzanie stanami magazynowymi kilku magazynów zewnętrznych
      • Samodzielna realizacja projektów
      • Statystyka

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe jako spedytor oraz przynajmniej jeden rok doświadczenia zawodowego
      • Doświadczenie praktyczne w logistyce (powierzchnie magazynowe, magazyny zewnętrzne, rozliczanie kontenerów)
      • Dobra znajomość pakietu MS-Office
      • Dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego, mile widziane znajomość języków PL/D/GB
      • Gotowość do pracy i elastyczność, umiejętność pracy w zespole i wytrwałość

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę i nowe wyzwania
      • Możliwość samodzielnej pracy
      • Odpowiednie wynagrodzenie

Pracodawcy w Tucholi