FOX

Oferty pracy firmy FOX

Archiwalne ogłoszenia o pracę

  • Konserwator/ Pracownik działu technicznego UR

    FOX
    • Wilamowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Bieżące naprawy, przeglądy techniczne i remonty dotyczące infrastruktury firmy
      • Wykonywanie prac związanych z naprawami i przeglądami technicznymi maszyn i wyposażenia technicznego
      • Utrzymanie w ruchu i sprawności technicznej maszyn

      Wymagania

      • Szybkie rozwiązywanie problemów nie jest dla Ciebie problemem
      • Masz uprawnienia SEP będzie to dla Nas dodatkowy atut
      • Jesteś dokładny i pracowity

      Oferujemy

      • Wynagrodzeie dopasowane do umiejętności
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ możliwość pracy na część etatu
      • Kursy i Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
      • Pakiet benefitów ( foodtruckowe wtorki w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji , premie i paczki świąteczne)
      • 30 minutową przerwę wliczoną do czasu pracy
  • Elektryk/Elektromechanik

    FOX

      • Wykonywanie okresowych przeglądow maszyn i urządzeń ( prace konserwacyjne i remontowe)
      • Usuwanie usterek, awarii i utrzymywaniem w sprawności urządzeń produkcyjnych
      • Analiza awaryjnych zdarzeń na urządzeniach i przedstawianie działań zapobiegawcych
      • Prowadzenie dokumentacji z przeglądów maszyn
      • Utrzymanie maszyn i urządzeń w ciągłym ruchu

      Wymagania

      • Masz wykształcenie minimum średnie techniczne
      • Umiesz czytać rysunek techniczny
      • Masz uprawnienia SEP
      • Posiadasz wiedze z zakresu hydrauliki i pneumatyki - to będzie dla nas dodatkowy atut

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Mechanik (formy wtryskowe)

    FOX
    • Poszukujemy do zespołu FOX:

      Mechaniktów (formy wtryskowe)
      Praca również dla Kobiet

      Dołącz do nas i poznaj wszystkie nasze mocne strony!

      Zakres obowiązków

      • Przezbrajanie, ustawianie maszyn ( formy wtryskowe)
      • Dbanie o kompletność , prawidłowe składowanie form wtryskowych
      • Pomiary, zapisy parametrów
      • Usuwanie drobnych usterek, awarii, informowanie o konieczności większych napraw i zaistniałych problemach

      Wymagania

      • Zmysł techniczny , mile widziane wykształcenie średnie techniczne
      • Zdolności manualne
      • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
      • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
      • Mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie działań ( mechanik lub ustawiacz)

      Oferujemy

      • Stałe wynarodzenie plus dodatki
      • premie za wyniki i osiągnięcia
      • pakiet benefitów pozapłacowych (foodtruckowe wtorki w okresie wakacyjnym , imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji, premie
        i paczki świąteczne)
      • 30 minutową przerwę śniadaniową wliczoną do czasu pracy
      • możliwość awansu i rozwoju ( kursy na wciągniki i wciągarki, wózki widłowe, żurawie stacjonarne)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.